Skytech’den yeni Mini LED ve QLED TV

Akıllı TV modelleri ile ön plana çıkan Skytech, modern tasarıma sahip ve gelişmiş teknolojik özellikler ile donatılmış yeni Mini LED ve QLED TV’lerini piyasaya sundu.

Geleneksel TV’lerden farklı olarak Quantum dot teknolojiyle tasarlanan ve parlaklık ile görüntü kalitesiyle fark yaratan Skytech QLED TV’ler, LED ışığını kuantum nokta renk filtreleri aracılığıyla aktararak saf renk üreten kuantum nokta teknolojisini kullanıyor. Yüksek görüntü kalitesinin yanında daha yüksek parlaklık ve daha derin siyahlar sunan QLED TV’ler seyir zevkini arttırıyor. Canlı renkleri ve keskin görüntüsü sayesinde kusursuz bir izleme deneyimi yaşatan Skytech QLED TV’ler, sahip oldukları webOS işletim sistemi, 3840×2160 çözünürlük, 1,5 GB RAM, 8 GB dahili hafıza ve 2×8 W ses çıkış gücü gibi teknik özellikleriyle dikkat çekiyor.

Daha derin parlaklıklar, daha zengin renkler ve daha iyi kontrast sunabilen Skytech Mini LED TV’ler ise sahip oldukları binlerce aydınlatma noktasıyla kullanıcı deneyimini en üst noktaya taşıyor. Skytech Mini LED TV’ler, webOS işletim sistemi, 2×8 W ses çıkış gücü, 1,5 GB RAM ve 8 GB dahili hafızası ile öne çıkıyor. Çarpıcı renkler, gelişmiş kontrast ve keskin parlaklık ile her bir görüntünün daha gerçekçi görünmesini sağlayan Skytech Mini LED TV’ler, evde televizyon izleme keyfini zirveye çıkarıyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE