Siber güvenlik sektörü Hacktrick 2022 Konferansı’nda buluşuyor

Octosec ekibi tarafından düzenlenen, 2 günün eğitime 1 günün konferansa ayrıldığı Türkiye’nin en kapsamlı siber güvenlik etkinliği, pandemi sonrası verilen aranın ardından bu yıldan itibaren Blackbox Security ekibi, Prisma CSI ve Siber Kulüpler Birliği tarafından BTK ve BTK Akademi ev sahipliğinde düzenlenecek. 27-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek ve 30’dan fazla konuşmacı ve eğitmenin yer alacağı etkinliği 2 bin 500’den fazla katılımcının takip etmesi bekleniyor.

Kamu, özel sektör ve akademik camiayı siber güvenlik çatısı altında toplamayı hedefleyen etkinlik, pratik ve teorik güvenlik çalışmalarını katılımcılarla paylaşmak üzere organize ediliyor. İlgililere eğitimler, teknik sunumlar ve birbirinden eğlenceli yarışmalarla, bilgi dolu ve eğlenceli zaman geçirmesi hedefleniyor.

Giriş seviyesinden ileri seviyeye kadar birçok teknik eğitimin ücretsiz olarak siber güvenlik meraklılarına sunulacağı etkinlikte Binalyze, Digital Forensics and Incident Response (DFIR) eğitimine içerik sponsoru olacak. Kariyerlerinde önemli bir adım atacak olan eğitim katılımcılarına Binalyze AIR deneme sürümü ücretsiz olarak sunulacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE