Seyfullah Kılıç: “Türkiye ve yurt dışındaki pazarlarda görünmek istiyoruz”

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi destekleri ile Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi tarafından 10-13 Şubat 2022 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 3’üncü Sektör Zirvesi’nde Dijital Gündem’e konuşan Swordsec CEO’su Seyfullah Kılıç, firma olarak kamu ile yapmış oldukları iş birliklerinden, siber güvenlik alanında 2021 yılındaki faaliyetlerinden ve 2022 yılında siber güvenlik alanına yönelik planlarından bahsetti.

Kamu ile iş birlikteliklerinin olduğunu belirten Seyfullah Kılıç, “Çok önemli kurumlarda ürünümüz konumlanmış durumda. Güzel geri dönüşlerde alıyoruz bu arada” dedi.

Siber güvenlik alanında 2021 yılında yapmış oldukları faaliyetlere de değinen Kılıç, “2021 biraz daha bize AR-GE süreci gibi oldu. Satış ağırlıklı ilerlemedik diyebilirim” ifadelerini kullanarak, 2022 yılına yönelik; “2022’de Attack Surface Management (Saldırı Yüzeyi Yönetimi) alanında biraz daha ilerlemek, yurt dışındaki rakiplerle rekabet edebilecek seviyeye gelmek, Türkiye ve yurt dışındaki pazarlarda görünmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

VİDEO: 78
BAŞLIK: Seyfullah Kılıç: “Türkiye ve yurt dışındaki pazarlarda görünmek istiyoruz”
KONUŞMACI: Seyfullah Kılıç – Swordsec CEO