Segway-Ninebot F2 serisi Türkiye’de satışa sunuldu

Dünyanın mikro mobilite çözümleri üreticisi Segway-Ninebot, Türkiye’deki kullanıcılara Bilkom güvencesiyle ulaşıyor. Segway-Ninebot’un şehir içi ulaşım çözümü F2 Serisi, Bilkom’un yaygın ağında satışa çıkarıldı.

Segway Ninebot F2 KickScooter, günlük ihtiyaçlar ve açık havada eğlenceli sürüş için mükemmel bir seçim olacak. Zengin özellikleriyle öne çıkan F2 serisi, 40 km’ye kadar çıkabilen maksimum menziliyle birlikte birçok önemli avantajı da beraberinde getiriyor. Uygun maliyeti, çift fren sistemi, entegre göstergeleri, Çekiş Kontrol Sistemi (TCS), yükseltilmiş lastikler gibi özelliklerle öne çıkan F2 serisi, akıllı fonksiyonları ve yüksek performansıyla, sürüşü güvenli ve eğlenceli hale getirecek gibi görünüyor.

Şehir içinde keyifli bir deneyim

Segway- Ninebot F2 KickScooter, tek şarjla daha uzun bir sürüş için 367Wh pil kapasitesi bulunuyor. F2’nin geliştirilmiş motoru, şehirde akıcı ve güvenli bir sürüş sağlarken, 800W maksimum çıkışa sahip fırçasız motor, 25 km/saate kadar ulaştığı hız değerinin yanında, 18 derecelik eğime varan yokuşlarda önemli bir performans sergiliyor. Serinin F2 Plus ve F2 Pro versiyonlarında ise motor gücü 900W’a kadar yükselirken, maksimum menzil ise 55 km’ye kadar çıkıyor. F2 Pro versiyonu ayrıca, 22 derecelik eğime sahip yokuşları sorunsuz bir şekilde çıkabiliyor.

Güvenli sürüş için kaymayı önleyici Çekiş Kontrol Sistemi bulunuyor

Segway-Ninebot, KickScooter endüstrisinde Çekiş Kontrol Sistemi (TCS) teknolojisiyle güvenli bir sürüş deneyimi sunuyor. F2 Serisi, KickScooter’ın en iyi şekilde kontrol edilebilmesi için hassas bir algoritması bulunuyor. Stabil sürüş ve güvenliği ön planda tutan F2 serisi, çakıllı pistlerde veya kaygan yollarda daha fazla çekiş gücüyle, daha akılcı ve dengeli bir sürüş deneyimine imza atıyor.

Yükseltilmiş 10 inç kendinden sızdırmaz tekerlekler

Kendi kendini onarabilen, 58 mm genişliğe sahip, yükseltilmiş 10 inçlik ve iç lastiksiz tekerlekler, engebeli yollar dahi sürüşü daha yumuşak ve dengeli hale getiriyor. Tekerleklerin içinde yer alan jel bazlı katman, küçük hasarların kendiliğinden onarılmasını sağlarken, sürüş keyfinin yarıda kalmasını da önlüyor. Tekerlekleri ön disk fren ve elektronik arka fren ile donatılan F2 Serisi KickScooter’lar, sürücüler için daha hızlı ve daha dengeli bir frenleme sağlıyor.

Süspansiyon sistemiyle daha konforlu bir sürüş sunuyor

F2 serisi, sürüş sırasında daha fazla denge sağlamak ve telefon tutucu gibi aksesuarlara daha fazla alan yaratmak üzere, daha geniş gidonlarla tasarlandı. F2 Pro modeli ise ek olarak, ön tekerlekteki süspansiyon sistemiyle daha konforlu bir sürüş sunuyor.

IPX5 su geçirmez F2 serisi KickScooter’lar

Yüksek mukavemetli çelikten üretilen IPX5 su geçirmez F2 serisi KickScooter’lar, her türlü hava koşulunda zorlu mücadeleler için kullanıma hazır. Seri ayrıca, pil donanımında yer alan IPX6 su geçirmezlik özelliği ile de dikkat çekiyor.

Akıllı BMS sayesinde bataryalar daha uzun ömürlü

Toplam yedi farklı koruma mekanizmasına sahip Segway-Ninebot gelişmiş ‘Batarya Yönetim Sistemi (BMS)’ sayesinde, batarya hücrelerinin uzun ömürlü olması ve güvenlik sağlanıyor. Kısa devre koruması, aşırı akım koruması, aşırı şarja karşı çift koruma, aşırı deşarja karşı çift koruma, sıcaklık koruması, düşük voltaj otomatik uyku koruması ve özelleştirilebilir şarj limiti gibi özelliklerle, ürünün bataryası ilk günkü performansını koruyor.

F2 Serisi, üç farklı sürüş modu sunuyor. ECO modu ile uzun mesafeler, Sport modu ile hızlı bir sürüş veya Drive modu ile ikisinin bir kombinasyonunu seçebilirsiniz. Gösterge panelindeki düğmeye iki kez basarak sürüş modlarını değiştirmek oldukça kolay bir hal alıyor. Ayrıca mobil uygulama üzerinden yürüme modunu (5 km/s maks. hız) etkinleştirebilirsiniz.

Apple Bul ağı ile KickScooter’ınızı kolaylıkla bulabilirsiniz

Apple Bul ağı sayesinde KickScooter’ınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Apple Bul’u Segway-Ninebot Uygulaması aracılığıyla etkinleştirdikten ve KickScooter’ınızla eşleştirdikten sonra, iPhone’unuzdaki ‘Apple Bul’ Uygulaması aracılığıyla, gerektiğinde KickScooter’ınızı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Segway-Ninebot’un şehir içi mikro ulaşım için ürettiği en iyi KickScooter’lar arasında yer alan F2 Serisi, Bilkom güvencesi ile elektronik mağazalarında ve online satış platformlarında satışa sunuluyor. Tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı 16 bin 499 TL’den başlayan F2 Serisi KickScooter’lar hakkında daha detaylı bilgi için, Segway Türkiye Instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE