Samsung’un Fırsatlarla Dolu Galaxy Yıldızlı Günler Kampanyası Başladı

Teknolojinin lider markalarından Samsung, 4 – 14 Haziran tarihleri arasında geçerli Galaxy Yıldızlı Günler kampanyasında akıllı telefondan tablete, kablosuz kulaklıktan akıllı saate kaçırılmayacak büyük fırsatlar sunuyor. Seçili Samsung satış noktaları ve Samsung Online Mağaza (shop.samsung.com.tr) üzerinde geçerli kampanyalarda büyük indirimler ve çeşitli hediyeler teknoloji tutkunlarını bekliyor.

Bu dolu dolu kampanya kapsamında Galaxy S21 5G Serisi akıllı telefonlardan birini alanlar Galaxy Buds Live’a 299 TL’ye, Galaxy Buds Pro’ya ise 599 TL’ye[1] sahip olacak. Galaxy A72 akıllı telefonu alanlar da Galaxy Buds+ kablosuz kulaklığı[2] 199 TL’ye satın alabilecek. Yine aynı tarihler arasında sadece Galaxy Tab A (8.0”, 2019)[3] tablet satın almak isteyenler bu tableti kampanya boyunca 999 TL’ye alabilecekler. Eğer yanında Galaxy A52 akıllı telefonu satın alırlar ise Galaxy Tab A (8.0”, 2019)[4] tablete yüzde 50 indirimle 499 TL’ye sahip olabilecekler. Galaxy Watch akıllı saatlerle birlikte Galaxy Buds+ kablosuz kulaklık alanların anında 400 TL indirim fırsatından faydalanacağı kampanya kapsamında ise Galaxy A02s akıllı telefonu satın alanlara da 10.000 mAh taşınabilir şarj cihazı[5] hediye edilecek. [6] Kampanya kapsamında sadece Samsung Online Mağaza üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olmak üzere Galaxy A51 256 GB akıllı telefon veya Galaxy Watch akıllı saat alanlara Galaxy Fit2[7] akıllı bileklik hediye olarak verilecek.


[1] İndirimli ürün stoku Galaxy Buds Live: 400 adet, Galaxy Buds Pro: 300 adet ile sınırlıdır.

[2] İndirimli ürün stoku 1000 adet ile sınırlıdır.

[3] İndirimli ürün stoku siyah: 1500 adet, gümüş: 1500 adet ile sınırlıdır.

[4] İndirimli ürün stoku 1000 adet ile sınırlıdır.

[5] Hediye ürün stoku 800 adet ile sınırlıdır.

[6] Bu metinde belirtilen fiyatlar, Samsung Electronics Türkiye tarafından ithal edilmiş, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktaları üzerinden satışa sunulmuş ve ilgili satış noktasında stoğu bulunan ilgili kampanya kapsamındaki ürünlerin satın alımlarında geçerli olan KDV dahil tavsiye edilen kampanyalı satış fiyatıdır. Fiyatlar ve indirimler Samsung’un tavsiyesi niteliğindedir. Satış fiyatları münhasıran ilgili satış noktası/satıcı tarafından belirlenmekte olup Samsung’un herhangi bir dahli ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

[7] Hediye ürün stoku 500 adet ile sınırlıdır.