Samsung’dan yeni tablet: Galaxy Tab Active4 Pro

Samsung, yeni işlevsel tableti Galaxy Tab Active4 Pro’yu tanıttı.

10,2 milimetre kalınlığa ve 674 gram ağırlığa sahip Galaxy Tab Active4 Pro, satış veya saha görevleri gibi ofis dışı kullanımlar için de kolay taşınabilirlik sunuyor. Corning Gorilla Glass 5 kaplamalı Galaxy Tab Active4 Pro, çizilmelere ve hasarlara karşı dayanıklılık özelliğine sahip, güçlendirilmiş camların da ötesinde bir performans sergiliyor. Cihaz aynı zamanda, tek başına 1 metreye, kutu içeriğinde bulunan koruyucu kapakla birlikte 1,2 metreye kadar yüksekten düşmelere karşı dayanıklı. Galaxy Tab Active4 Pro ayrıca, entegre S Pen ile toza ve suya karşı IP68 dayanıklılık derecesine sahip. Cihazın aşırı yüksek, sıcak ve nemli ortamlarda dayanıklılığını sağlayan MIL-STD-810H uyumluluğu da bulunuyor.

İster sahada ister masa üstünde kullanım

Anahtar haritalama özelliği, şirketlere cihaz anahtarlarını programlayarak, işin yürütülmesi için önemli ya da sık kullanılan uygulamaları tek dokunuşla açabilme olanağı sunuyor. Ekranın dokunmatik hassasiyeti de eldivenle kullanıma uygun hale getirilebiliyor ve böylece çalışanlar, güvenlik ve sağlığını riske atmadan cihaz üzerinde çalışabiliyor.

Galaxy Tab Active4 Pro, artan azami ses düzeyiyle bu soruna çözüm sunuyor ve böylece çalışanlar, kalabalık hastane koridorlarından gürültülü şantiyelere kadar her yerde cihazın sesini net bir şekilde işitebiliyor.

Galaxy Tab Active4 Pro, Samsung ve üçüncü taraf iş ortaklarının farklı aksesuarlarıyla da uyumlu. Galaxy Tab Active4 Pro’nun kayışlı veya stantlı ergonomik tasarımlı kılıflardan şarj kılıflarına, takılabilir klavye kılıflarına ve giyilebilir barkod tarayıcılara uzanan geniş aksesuar kataloğu bulunuyor.

Yükseltilebilir depolama alanı sunuyor

Galaxy Tab Active4 Pro, Samsung’un sektördeki lider yazılımları ve güçlü donanımlarına sahip. Sezgisel One UI mobil deneyimi, daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunarken, sekiz çekirdekli gelişmiş işlemci, daha yüksek işlem hızlarıyla çalışanların bağlantıda ve üretken kalabilmesini sağlıyor. Galaxy Tab Active4 Pro ayrıca isteğe bağlı bir microSD kart ile yükseltilebilir depolama alanı sunuyor. Bu sayede çalışanlar tüm önemli dosyaları cihazlarının belleğinde saklayabiliyor.

Yerleşik Sub6 5G ve Wi-Fi 6 bağlantısı sayesinde çalışanlar, en önemli anlarda bağlantıları kopmadan, yüksek hızlarda ve düşük gecikme süreleriyle çalışabiliyor. Galaxy Tab Active4 Pro ayrıca özel ağ hizmeti için CBRS’yi (Ortak Geniş Bant Radyo Hizmeti) [ destekleyebiliyor. Böylelikle işletmeler kendi güvenilir ve ölçeklenebilir ağlarını kullanabiliyor.

Galaxy Tab Active4 Pro, gelişmiş yakın alan iletişimi (NFC) ve POS (Satış Noktası) için Samsung’un savunma sınıfı mobil Knox Güvenlik Platformuna sahip. Bu da cihazı perakende işletmeleri için özellikle güçlü ve güvenli bir araç haline getiriyor. İster kasada monte edilmiş, ister taşınabilir bir satış noktası olarak kullanılıyor olsun, Galaxy Tab Active4 Pro, daha hızlı ve daha kolay ödeme olanağı sunarak müşteri memnuniyeti sağlıyor. Knox Capture sayesindeyse, gerçek zamanlı envanter takibi ve kontrolü için kurum genelinde barkod tarayıcı olarak kullanılabiliyor.

Hem değiştirilebilir pili hem de POGO hızlı şarj özelliği sayesinde Galaxy Tab Active4 Pro, cihazınızı hızla şarj edebiliyor. Ayrıca Pilsiz Mod ile kioskta veya aküsüz bir araçta cihaz kesintisiz olarak kullanılabilirken, aynı zamanda yüksek sıcaklıktaki ortamlarda bile pil sağlığının azalması engelleniyor.

Çalışanların sahadan ofise bağlanmasını gerektiren görevlerde Galaxy Tab Active4 Pro, Samsung DeX aracılığıyla harici bir ekrana kolayca bağlanabiliyor ya da tablet üzerinde masaüstü ara yüzünün görüntülenebilmesini sağlayan Bağımsız Mod’da kullanılabiliyor.

Yeni Galaxy Tab Active4 Pro, Eylül ayından itibaren Avrupa’nın bazı bölgelerinde, 2022 yılı sonundaysa Asya, Latin Amerika, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’da satışa sunulacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE