Samsung’dan Galaxy Z serisi için ön sipariş kampanyası!

Samsung, Galaxy Z serisinin en yeni üyeleri katlanabilir akıllı telefonlar Z Flip4 ve Z Fold4 için kullanıcılara kaçırılmayacak bir kampanya sundu.

31 Ağustos 2022 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında; yeni Galaxy Z Flip4’ü alacaklara ‘Galaxy Watch4’, Galaxy Z Fold4 alacaklara ise ‘Galaxy Watch4 Classic’ akıllı saat hediye ediliyor. Ayrıca, Galaxy Z Flip4 veya Z Fold4 satın alan müşteriler, 1 yıl boyunca telefonu kazaen oluşacak ekran hasarlarına karşı koruma altına alan Samsung Care+ (SC+) Ekran Koruma Sigortasına da sahip oluyor.

Galaxy Z Flip4

Kullanıcılar, yeni Galaxy Z Flip4’ün kapağını aralayarak FlexCam özelliğini aktifleştirebiliyor, böylece telefona dokunmadan grup selfie’leri ya da eller serbest videolar çekebiliyor. Samsung’un Meta ile gerçekleştirdiği iş birliği sayesinde FlexCam; Instagram, WhatsApp ve Facebook gibi en sevilen sosyal platformlar için optimize edildi. Kullanıcılar, ana kamerayı yükseltilmiş Hızlı Çekim özelliğinde kullanarak, doğrudan Kapak Ekranı üzerinden yüksek çözünürlüklü selfie’ler çekebiliyor. Ayrıca, Hızlı Çekim moduyla yüksek çözünürlüklü videolar çekerken Esnek moda kesintisiz bir biçimde geçiş yaparak videoyu durdurmaya gerek kalmadan eller serbest şekilde çekime devam edebiliyor. Bu da içerik üreticiler ve vlogger’lar için önemli bir kolaylık sunuyor.

Kullanıcılar yeni Galaxy Z Flip4 ile artık Portre Modu’nda da selfie çekebiliyor ve Hızlı Çekim özelliğini kullanarak gerçek fotoğraf boyutunda ön izleme yapabiliyor. Galaxy Z Flip4’ün gücünü Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisinden alan, yüzde 65 daha parlak sensöre sahip iyileştirilmiş kamerasıyla fotoğraf ve videolar artık hem gece hem gündüz çok daha keskin ve sabit görünüyor.

Galaxy Z Fold4

Yeni Galaxy Z Fold4 ise kapağı açık ya da kapalıyken de, Esnek Moddayken de çok daha işlevsel bir cihaz. Galaxy Z Fold4 ile çoklu görev hiç olmadığı kadar kolay ve kullanıcılar artık hareket halindeyken daha da fazlasını başarabiliyor. Yeni Görev Çubuğu, kişisel bilgisayardakine benzer bir yerleşim sunarken, en çok kullanılan uygulamalara kolay erişim sağlıyor. Çoklu görev aynı zamanda, yeni kaydırma hareketleri sayesinde artık daha algısal ve hissiyat odaklı bir deneyim yaşatıyor. Tam ekran uygulamaları anında açılırken, pencere olarak da kullanılabiliyor. Kullanıcılar, farklı çoklu görev işlemleri için ekranını ikiye ya da üçe bölebiliyor. Çoklu görev deneyimi, ‘S Pen’ işlevselliği ile tamamlanırken, kalem yuvasına sahip Dikey Kılıf sayesinde, hareket halindeyken çizim yapılabiliyor ve not alınabiliyor.

Galaxy Z Fold4, yükseltilmiş 50MP geniş lens ve 30x Space Zoom lens sayesinde çarpıcı fotoğraflar ve videolar çekebiliyor. Görüntü Yakalama Modu’ndaki daha büyük Yakınlaştırma haritası, Çift Önizleme ve Arka Kamera Selfie özelliği dahil olmak üzere çeşitli kamera modları kullanıcı deneyimini bir üst boyuta taşıyor. Daha büyük piksel boyutu, yüzde 23 daha parlak sensör ve gelişmiş işlemci gücü sayesinde kullanıcılar geceleri dahi en net görüntüleri yakalayabiliyor.

Samsung Galaxy Z Flip4 25 bin 999 TL, Galaxy Z Fold4 256GB 39 bin 999 TL, Galaxy Z Fold4’ün 1TB’lik versiyonu ise 44 bin 999 TL’lik satış fiyatlarıyla ön siparişe açıldı.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE