Samsung Galaxy Watch 6 Serisi avantajlı kampanyalarla satışa sunuldu

Samsung Electronics’in kişiselleştirilmiş sağlık rehberliği, amaca yönelik tasarımlar ve gelişmiş mobil deneyim sunan yeni Galaxy Watch6 Serisi ürünleri birbirinden avantajlı kampanyalarla farklı kanallardan satışa çıkarıldı. Satış kanalına bağlı olarak sunulan avantajlar arasında eski ürünü bin 500 TL’ye varan ek takas desteği, 500 TL hediye çeki, tarife desteği ve hediyeler bulunuyor.

Samsung Electronics tarafından tasarlanan ve üretilen Galaxy Watch6 Serisi Türkiye’de satışa sunuldu. Galaxy Watch6 ile Galaxy Watch6 Classic ürünlerinden oluşan ve teknoloji ile hayatını kolaylaştırmak, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmek isteyen tüketicilere hitap eden yeni seriyi farklı satış kanallarından çeşitli avantajlarla temin edebilirsiniz. Ürünler, zincir teknoloji mağazaları, e-ticaret platformları ve telekom operatörleri tarafından satılıyor.

Zincir mağaza kanalından yapılan satışlarda getirilecek eski ürüne bin 500 TL’ye varan ek takas desteği veriliyor. Bununla beraber aynı zamanda hediye kumaş kordon da sunuluyor. Online satış kanallarında ise seriden ürün alımı durumunda, 500 TL hediye çeki kazanılıyor ve kumaş kordon hediye ediliyor. Galaxy Watch6 Serisi’ni telekom operatörlerinden de satın alabilirsiniz. Operatörlerden yapılan alımlarda tarife desteği sunuluyor. Bu kanalda da diğer kumaş kordon hediyesi bulunuyor.

Daha ince bir çerçeve, daha kompakt bir tasarımla sunulan Galaxy Watch6 Serisi, daha büyük ve canlı bir ekranla birlikte geliyor. Aynı zamanda daha etkileşimli bir kullanıcı arayüzüne sahip olan, rafine ve şık bir tasarımda bütünsel sağlık tekliflerini ve güçlü performansı bir araya getiren Galaxy Watch6 Serisi artık teknoloji tutkunlarıyla buluşmaya hazır.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE