Samsung Galaxy M13 satışta!

Samsung, en ileri Galaxy inovasyonlarını herkes için uygun fiyatlarla sunan yeni Galaxy M13’ü satışa sundu.

Önceki seriye kıyasla daha da geliştirilen ve boyutu büyüyen 6.6 inç FHD+ (Full HD) ‘Sonsuz V Ekran’, genişliği ve kalitesiyle tüm detayları daha net bir görünümde sunuyor. Daha ince çerçevey14e sahip, 6.6’’ FHD+ geniş ekran sayesinde kullanıcılar, canlı, parlak ve akıcı bir ekran deneyimi yaşıyor. Fotoğraf ve videolar için 64GB ve 128GB dahili depolama alanının yanı sıra 1TB’a kadar arttırılabilir microSD kartı desteği ile değerli anları saklamak için bolca alan sunuluyor. 5 bin Mah kapasiteli batarya ile tüm gün ve ötesi (iki güne kadar) dayanan pil ömrü sunan cihaz, 15 W hızlı şarj desteğiyle 30 dakikada yüzde 50 şarj seviyesine ulaşıyor.

Yeni Galaxy M13’de 50 MP’lik Ana Kameraya 5MP Ultra Geniş Kamera eşlik ederken, kullanıcılar en ince ayrıntıları dahi görüntüleyebiliyor. Galaxy M13, yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde tüm detayları yakınlaştırarak inceleme imkanı sağlıyor. Kullanıcılar, Galaxy M13’de görselleri yakından incelemek istediklerinde tek yapmaları gereken görüntüyü yakınlaştırmak ve fotoğrafı kırpmak oluyor.

123 dereceye kadar geniş açılı çekimler yapmaya imkan sunan 2MP derinlik kamerası canlı odak efektiyle muhteşem portreler çekmeyi sağlıyor. Galaxy M13’ün 8MP Ön Kamerası, kullanıcıları daha çok öne çıkaran çarpıcı selfie’ler çekmeye fırsat sunuyor. 123 derece Ultra Geniş Açılı Görüntü özelliği sayesinde kullanıcılar, eşsiz manzaraları boydan boya fotoğraflayabiliyor. Derinlik Kamerası ise çeşitli tarzda portre çekim seçenekleri ile nesneyi ve arka planı birbirinden net bir şekilde ayırmayı sağlıyor.

Tek seferlik şarj ile bir tam gün ve ötesinde kesintisiz kullanımın sunan güçlü 5 bin mAh batarya, kullanıcıların tüm işlerinde yanında oluyor. ‘Adaptif Güç Tasarrufu’ özelliği ise pil seviyesi yüzde 50 oranına düştüğünde otomatik olarak ‘Güç Tasarruf’ moduna geçiş yapabiliyor. Kullanıcılar dilediğinde bu özelliği Ayarlar bölümünden aktif veya kapalı hale getirebiliyor. ‘Yapay Zeka Destekli Pil Gücü Yönetimi’ ise uyuyan uygulamalarda ve 3 gün boyunca kullanılmayan uygulamalarda otomatik olarak devreye girerek, enerji tasarrufu sağlıyor. Galaxy M13 sahip olduğu sekiz çekirdekli Exynos850 işlemci ve 4GB RAM ile çoklu görevlerde ve oyun oynarken ihtiyacı olan gücü kullanıcılara fazlasıyla sunuyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE