Samsung Alışveriş Festivali Fırsatlarından Faydalanmak İçin Son Günler

Tüketicileri kaçırılmayacak fırsatlarla buluşturan Samsung Alışveriş Festivali tüm hızıyla devam ediyor. Akıllı telefondan tablet ve akıllı saate, beyaz eşyadan televizyon ve monitöre pek çok üründe indirim ve hediye fırsatlarından faydalanmak için sayılı günler kaldı.

Geçtiğimiz hafta başlayan Samsung Alışveriş Festivali kapsamında sunulan indirim şöleni, hayatı kolaylaştıran yeniliklere sahip Samsung ürünlerini 4 Nisan’a kadar tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Bitimine sayılı günler kalan festivalde, kullanıcılar seçili Samsung satış noktalarından[1] ve belirli kampanyalar için Samsung Online Mağaza[2] (shop.samsung.com/tr/) üzerinden yaptıkları alışverişlerde Samsung’un birçok akıllı ve inovatif ürününü indirim ve hediyelerle satın alma fırsatını yakalıyor.

Festival kapsamında tüketicileri Para Kart fırsatları da bekliyor. Satın alınan Samsung ürünlerinden 2 adet alanlar yüzde 20, 3 adet alanlar yüzde 30 daha fazla TL yüklü Para Kart kazanma şansı elde ediyor.

Bunun yanı sıra Samsung’un seçili Galaxy A serisi telefonlarını satın alanları Galaxy Fit2[3] akıllı bileklik hediyesi beklerken[4], Galaxy S21 Serisi 5G akıllı telefonlardan birini alanları ise Galaxy Tab A (8.0”,2019) tablet hediyesi bekliyor. Seçili Samsung beyaz eşyalardan 3 tane alan kullanıcılar ise Samsung marka 32 inç HD Smart TV hediyesinin sahibi oluyor. Seçili Samsung QLED 8K ve Lifestyle TV’lerden satın alanlara da akıllı telefon, soundbar ve robot süpürge hediye ediliyor.

Üstelik kaçırılmayacak fırsatlar bunlarla da sınırlı değil. Seçili Samsung ürünlerinin yanında Samsung TV, akıllı telefon, soundbar, süpürge, tablet, ütü ve giyilebilir teknoloji ürünleri gibi daha birçok sürpriz hediye Samsung Alışveriş Festivali süresince kullanıcıları bekliyor.


[1] Seçili Samsung bayilerinin mağaza içi satışları, Aztek Teknoloji, Teknosa, Vatan Bilgisayar ve Mediamarkt mağaza içi satışlarından alınmış seçili model televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve cep telefonu ürünleri için geçerli olup kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler bu fırsattan faydalanabilecektir.

[2] Seçili kampanyalar Samsung Online Mağaza üzerinden sunulmaktadır.

[3] Kampanya kapsamında yetkili Samsung Mağazaları üzerinden satışa sunulmuş ve stoku bulunan Galaxy A21s 128 GB, Galaxy A51 ve Galaxy M21 ürünlerinden satın alan tüketicilere Galaxy Fit2 Akıllı Bileklik hediye fırsatı sunulmaktadır.

[4] Hediye ürün stoku 3.200 adet ile sınırlıdır.