Salgınla Mücadelede Bilişim ve Telekom

Dijital Gündem: Bilişim, Telekom
Dijital Gündem: Bilişim, Telekom

Dijital Gündem, Salgınla Mücadelede Bilişim ve Telekom’u Masaya Yatırıyor

Dijital Gündem; bilişim sektörünün nabzını tutacak bir video konferans ve yayıncılık platformu olarak faaliyetlerine başladı. Dijital Gündem, “Salgınla Mücadelede Bilişim ve Telekom” konulu ilk video konferans etkinliğini, 22 Nisan saat 11:30’da gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Moderatörlüğünü, Bilişim Medyası Derneği Başkanı ve gazeteci Musa Savaş’ın üstlendiği etkinliğin konuşmacıları arasında; Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan da yer alıyor. Etkinliğin diğer konuşmacıları ise bilişim, yazılım, mobil iletişim ve uydu yayıncılığı alanında faaliyet gösteren 7 farklı STK’nın başkan ve genel sekreterlerinden oluşuyor. Bu 7 STK, üyeleri ile birlikte, söz konusu sektörlerin toplam %72’sini temsil ediyor.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik için tek yapılması gereken, etkinliğin altyapı sağlayıcısı olan Karel’in geliştirdiği Karel Video Konferans uygulamasını bilgisayar ya da telefona indirerek etkinliğe kayıt yaptırmak. Katılımcılar kayıt yapıldıktan sonra kendilerine e-posta ile gönderilecek şifreyi kullanarak, video konferansı takip edebilecekler.

Konuşmacılar

Sponsorlar

Ana Sponsor

İletişim Sponsoru

Altyapı Sponsoru

Resmi Yayın ve Basın Sponsoru

Medya Sponsorları