Saha Bakiyem’e IDC’den üçüncülük ödülü

ABD merkezli pazar araştırmaları şirketi International Data Corporation’ın (IDC) düzenlediği IDC Türkiye Finans Teknolojileri Ödülleri’nde Saha Bakiyem, FSI-Merchant Partnerships kategorisinde üçüncülük ödülünü aldı.

Türkiye’nin finans teknolojileri alanında en prestijli ödüllerinden birini almış olmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Bakiyem.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Umut Yalçın, “Bakiyem genç bir şirket. Saha Bakiyem ürünümüz ise en iddialı olduğumuz ürünlerden. ABD merkezli pazar araştırmaları şirketi IDC tarafından bu ürünümüzün ödüle layık görülmesi bizim global arenada da iddiamızı güçlendirdi” dedi.

IDC tarafından üç yıldır üst üste ödül almış olmanın haklı gururunu yaşadıklarını anlatan Yalçın, “Saha Bakiyem ürünümüzle IDC Türkiye CIO Awards 2020’de Yılın Çalışma Tesisleri Projesi kategorisinde ikincilik, SAAS kategorisinde üçüncülük ve Dijital dönüşüm kategorisinde de üçüncülük ödülü aldık. IDC Türkiye Cloud 2021’de de Bulut Geçişi kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldük” ifadelerini kullandı.

Saha satışı veya bayilik sistemi olan firmalar için geliştirilen ödeme çözümü Saha Bakiyem, muhasebe ve CRM programları ile doğrudan entegre çalışan bir B2B yazılımı. Bu çözüm ile bir şirketin sahada çalışan satıcıları tek bir panel üzerinden müşteri / ürün / stok takibini yapabilir, müşterilerinden siparişlerini ve ödemelerini online olarak alabiliyor. Saha Bakiyem’in detaylı kontrol paneli ile de sahada çalışan satıcılar müşterilerin ekstre işlemlerini detaylı olarak takip edebiliyorlar.