ROG’dan Harpe Ace oyuncu mouse’u ve Hone Ace mouse pad’i

ASUS Republic of Gamers (ROG), Aim Lab ile birlikte geliştirdiği ROG Harpe Ace Aim Lab Edition oyuncu mouse’unu ve Hone Ace Aim Lab Edition oyuncu mouse pad’ini duyurdu.

ROG Harpe Ace oyuncu mouse’u, Aim Lab profesyonellerinin katkılarıyla FPS oyuncuları için özel olarak üretildi. Ürüne dahil olan Aim Lab Settings Optimizer yazılımı oyuncuların performansını analiz ederek, onların güçlü yanlarından ve oyun stillerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayan özel mouse ayarlarını uyguluyor. Yalnızca 54 gram ağırlığındaki Harpe Ace mevcut en hafif oyuncu mouse’larından biri. ROG AimPoint optik sensörü 36 bin dpi ve yüzde 1 cpi sapmayla üst düzey hassaslık sağlıyor. Gecikme süresini büyük ölçüde azaltan ROG SpeedNova kablosuz bağlantı teknolojisi 2,4 Ghz RF modundayken güvenilir veri aktarımı ve olağanüstü güç verimliliği sunuyor.

ROG Hone Ace oyuncu mousepad’i üzerindeki ölçüm noktaları sayesinde Aim Lab yazılımının Aim Lab x ROG 360 özelliğinden yararlanma imkanı veriyor. Oyuncular bu özellikle 360 derecelik bir alanda mouse becerilerini geliştirebiliyor. Hibrit kumaş yüzey X ve Y eksenlerinde en uygun ve tutarlı sürtünmeyi sunarak hassas hareketler yapmayı sağlıyor. Nano kaplama ise su, yağ ve toz tutmaz bir yüzey oluşturuyor. Sağlam kauçuk taban ise ürünü sabit tutuyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE