ROG, CES 2023’te yeni ürünlerini tanıttı

ASUS Republic of Gamers (ROG), CES 2023 için düzenlediği For Those Who Dare: Maxed Out adlı sanal lansman etkinliğinde performans odaklı özel ürünlerini duyurdu. ROG, etkinlikte birçok ürünün ilk tanıtımlarını gerçekleştirdi.

Duyurulan ürünler arasında ekranlar, en son nesil işlemciler ve ekran kartlarıyla donatılan dizüstü bilgisayarlar, router’lar ve en üst düzey oyun sistemlerini tamamlayan çeşitli çevre birimleri yer aldı. Tanıtılan yenilikçi ürünler arasında ROG Swift Pro PG248QP ve ROG Swift OLED PG27AQDM oyuncu monitörleri, ROG Azoth oyuncu klavyesi, ROG Raikiri Pro PC oyun kumandası, ROG Destrier Ergo oyuncu koltuğu ve daha fazlası da vardı.

ROG etkinlikte ayrıca gelecekte oyuncuları nelerin beklediğini de gözler önüne serdi. Akıcı oyun deneyimini yeniden tanımlayan, 540 Hz ile dünyanın en hızlı oyuncu monitörü ROG Swift Pro PG248QP ve son derece yüksek 240 Hz yenileme hızı ile 0,03 ms tepki süresi sayesinde etkileyici görüntüler, hızlı bir panel ve anında tepki sunan ilk 27 inç 1440p OLED ROG monitör modeli ROG Swift OLED PG27AQDM bunun en büyük örnekleri oldu.

Bu modellere ek olarak ROG dünyanın ilk dört bant WiFi 7 oyuncu router’ı ROG Rapture GT-BE98’i de tanıttı. ROG ayrıca, ekipmanlarını kurcalamak isteyen kullanıcılara birinci sınıf özelleştirme seçenekleri sunan, yüzde 75 boyutlu yeni oyuncu klavyesi ROG Azoth’u tanıttı. Bu yıl ROG ve dünyanın her yerinden milyonlarca FPS oyuncusunu eğiten Aim Lab bir kez daha iş birliği yaparak e-spor oyunculuğunda çıtayı yükselten yeni çevre birimleri geliştirdi. Bunlar arasında ROG Harpe Ace Aim Lab Edition oyuncu mouse’u ve ROG Hone Ace Aim Lab Edition oyuncu mouse pad’i yer alıyor. Bunların yanı sıra sınırsız kişiselleştirme olanağı sunan ROG Raikiri Pro PC oyun kumandası ve çok yönlü ROG Destrier Ergo oyuncu koltuğu da tanıtıldı.

Sanal lansman etkinliğinde ve sanal ASUS CES etkinliğinde tanıtılan tüm ürünler ve çok daha fazlası Las Vegas’taki The Venetian Expo’da Toplantı Salonu #3002’de 4 Ocak 2023 tarihinde yerel saatle 10:00-18:00 arasında ve 5-7 Ocak tarihlerinde yerel saatle 09:00-18:00 arasında ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE