Rockwell Automation ve Fortinet’ten iş birliği

Endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşüme adanmış dünyanın en büyük şirketi Rockwell Automation, kapsamlı, entegre ve otomatik siber güvenlik çözümlerinde küresel bir lider olan Fortinet’in Gold Teknoloji Ortağı olarak PartnerNetwork Programına katıldığını duyurdu.

Fortinet ve Rockwell Automation iş ortaklığı sayesinde, gelişmiş ağ ve güvenlik yeteneklerinin yakınsaması yoluyla küresel müşterilere güçlü siber güvenlik koruması sağlanacak.

Rockwell Automation’da Ürün Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Dan DeYoung, “Her geçen gün daha fazla Rockwell müşterisi, bağlantılı ürün veya hizmetlerin yeni gelir akışları sağlayabileceği yollar arıyor. Ancak dijital dönüşüm girişimlerinin güvenli olması gerekiyor, bu nedenle hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olması için Fortinet ürünlerini talep ediyorlar. Müşterilerimiz, özellikle OT ortamları için tasarlanmış entegre güvenlik ürünleriyle karmaşıklığı azaltmak istiyor. Fortinet ile iş ortaklığı yapmak, ihtiyaç duydukları güvenlik etkinliğini ve güvenilirliğini sunuyor” dedi.

Fortinet Ürünlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve CMO’su John Maddison ise, “Şirketler OT ve BT’nin yakınsamasını görmeye devam edecek ve bu evrimin siber güvenlik üzerinde önemli bir etkisi olacak. Rockwell Automation ile Fortinet ortaklığı, müşterilerin dijital dönüşüm yolculuklarında güvenli bir şekilde ilerlemelerine yardımcı olacak. Rockwell ile iş birliğimiz siber tehditlere maruz kalma oranını azaltarak güvenli bağlantılara sahip kurumları destekleyecek ve güvenlik mimarilerinin görünürlüğünü ve yönetimini merkezileştirmelerini sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE