RNDR, PLA ve LPT BtcTurk PRO’da

Kripto para borsası BtcTurk, profesyoneller için geliştirdiği BtcTurk PRO’da Render Token (RNDR), PlayDapp (PLA) ve Livepeer (LPT) listeledi.

Böylece BtcTurk PRO, 63 kripto para birimine ve 150 işlem çiftine ulaşmış oldu.

Yeni eklenen kripto paralar ile BtcTurk PRO web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Türk Lirası (TRY) ve Tether (USDT) işlem çiftlerinde alım satım işlemi yapılabiliyor. Render Token (RNDR) için minimum yatırma ve çekme limiti 30 RNDR, PlayDapp (PLA) için minimum yatırma ve çekme limiti 40 PLA ve Livepeer (LPT) için ise minimum yatırma ve çekme limiti 2 LPT olarak uygulanıyor.

Render Token (RNDR):

Ethereum blokzinciri üzerinde oluşturulmuş, dağıtık bir GPU oluşturma ağı olan Render Token (RNDR), GPU yani grafik işlem birimi gücüne ihtiyaç duyanlar ile yüksek grafik işlem gücüne sahip olanları buluşturmayı amaçladığını belirten bir projedir. ERC-20 standardına sahip bir fayda jetonu olan (Utility Token) RNDR, ağa dahil olup yüksek GPU gücünden faydalanmak isteyen sanatçılar ve yapım, tasarım stüdyoları ile ağın düğüm operatörleri denilen GPU sağlayıcıları arasındaki alışverişte kullanılır.

PlayDapp (PLA):

PlayDapp, bir blokzinciri tabanlı oyun platformu ve NFT pazar yeridir. PLA ise platformun, işlemler için kullanılmak üzere oluşturulan yerel jetonudur. Platformdaki oyunlar, Ethereum, Avalanche ve Solana gibi birden fazla blokzincirinde çalışabilmektedirler.

Livepeer (LPT):

Livepeer, merkeziyetsiz bir canlı video akışı ağı protokolüdür. Geliştiricilerin özgürce katkıda bulunabileceği açık kaynak kodlu bir protokol olan Livepeer, merkeziyetsiz canlı video akış protokolü sağlayan ilk proje olduğunu belirtmektedir.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE