Redington Türkiye ve Broadcom Software’den iş birliği

Redington Türkiye, bilişim teknolojileri üreticisi Broadcom Software’in tüm yazılım ürünlerinin dağıtımını üstlenerek, Software’in yetkili distribütörü oldu.

İş birliği hakkında açıklama yapan Broadcom Türkiye Ülke Müdürü Ahmet Erensoy, “Gerek Redington Türkiye, gerekse tüm Broadcom Software, Symantec, CA Technologies çözümlerini bünyesinde barındıran MBCOM Technologies, Türkiye pazarında önemli yatırımlar yaparak büyümeye devam ediyor. Teknoloji alanında lider olan her iki firmanın da köklü geçmişleri, çok uzun yıllara dayanan deneyimleri var. Sektörde en önde gelen, güvenilir, Türkiye pazarına inanan, Ankara ve İstanbul’da ofisleri olan, sahip olduğu tüm çözümler için en yaygın kullanıcı ağına sahip dev bir tedarikçi ve güçlü, güvenilir, çözüm odaklı bir distribütör ile hem iş ortakları hem de son kullanıcılar için fark yaratacak bir iş modeli oluşturmayı hedefliyoruz. Her iki firmanın var olan iş birlikleri, ekipleri, etkinlikleri ve kullanıcıları her geçen gün genişliyor. Bu büyümenin artarak devam edeceğini öngörüyoruz. BT pazarı Türkiye’de büyürken hedefimiz, sadece pazar potansiyelinin çok üstünde bir büyüme gerçekleştirmekle kalmayıp, aynı zamanda bu stratejik iş birliğinin yaratacağı sinerji ile hem iş ortağı hem de müşteri memnuniyetini ve gelişimini çok daha üst seviyelere çekerek sektöre katkı sağlamaktır” dedi.

Redington Türkiye Genel Müdürü Cem Borhan ise, “Bu iş birliği ile Türkiye’de sunulan ürün ve çözümlerimizin kapsamının daha da genişlemesinden büyük mutluluk duyuyoruz. Redington’un uluslararası tecrübesi ve geniş partner ağı, Broadcom’un uzmanlığını ispatlamış ürün yelpazesi ile bir arada büyük fırsatlarda daha da rekabetçi bir şekilde var olmamızı sağlayacaktır. Redington Türkiye 2021 senesini dolar bazında yaklaşık yüzde 20 büyüyerek kapattı. 2022 senesinde de benzer bir büyümeyi kendimize hedef olarak koyduk. Global bilgi birikimimizi, yerel deneyimimizle harmanlayarak geçtiğimiz sene önemi daha da artan siber güvenlik, yapay zeka, büyük veri, IoT, arttırılmış gerçeklik ve 5G teknolojisiyle beraber hayatımıza girecek yeni nesil teknolojilere odaklanmaya devam edeceğiz. Geçen sene ilk meyvelerini veren, farklı teknolojileri bir araya getirecek iş ortaklarımız ile kurumlara sunduğumuz çözümlerimizin sayılarını, kurumlardan aldığımız geri bildirimler ve portföyümüze kattığımız çözümlerle arttıracağız. Bu süreçte, 2022 de kurumsal müşterilere, Broadcom gibi yeni iş ortaklarımızla da beraber daha yakın olacağımızı ve onlarla diyaloğu arttıracağımızı söyleyebiliriz” şeklinde konuştu.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE