Rain’den uygulama güncellemesi

Kripto varlık platformu Rain, mobil uygulamasının yeni versiyonunu yayınladı. Yeni güncellemeyle birlikte öne çıkan önemli özelliklerden bazıları ise şöyle:

Sorunsuz Portföy Yönetimi: Kullanıcılar yeni portföy yönetimi arayüzü ile tüm varlıklarının performansını kolayca görebilmeleri ve bilinçli bir şekilde yönetebilmeleri için ayrıntılı bir görünüme ulaşabiliyorlar.

Kolay Coin Takas İşlemleri: Yeni Coin Takas özelliği ile birlikte her seferinde coin alıp satmaya gerek kalmadan farklı kripto birimleri arasında kolaylıkla geçiş yapılabiliyor.

Hızlı üyelik ve satın alma işlemleri: Kullanıcılar çok hızlı bir şekilde üyelik bilgilerini girip, hesaplarına para yatırarak kripto alıp-satmaya başlayabiliyorlar.

Kesintisiz Kullanıcı Desteği: Rain’in etkin kullanıcı hizmetleri desteği ile; tüm kullanıcılara web sitesi üzerinden 7/24 canlı destek veriliyor.

Yeni coinler: Rain platformunda yer alan Bitcoin ve Ethereum, XRP, LTC, Mana, Shiba, Matic gibi onlarca farklı coin ile basit ve güvenli bir şekilde alıp satma ve transfer işlemi gerçekleştirilebiliyor.