Popüler hikayeli oyun artık ücretsiz!

Dünyanın en popüler oyunları arasında bulunan Metro: Last Light, ücretsiz oldu. Kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Dünyanın en büyük dijital oyun satış platformu Steam’de kampanyalar hız kesmiyor. Son olarak bugün düzenlenen etkinlik ile beraber Metro: Last Light Complete Edition, ücretsiz hale getirildi.

Metro: Last Light Complete Edition ücretsiz oldu

Metro 2033’ün devamı niteliğinde 2013 yılında piyasaya sunulan Metro: Last Light 2034 yılında, nükleer savaşın ardından Moskova’nın yeraltı metro istasyonlarında geçiyor. Oyuncu olarak dünyanın yıkımından kurtulmayı başaran birkaç insan arasında bulunuyoruz. Buradan kurtulmak için ise yaşayan mutasyona uğrayan yaratıklar ve diğer hayatta kalanlar ile mücadele içerisinde olacağız.

Yapımcı 4A Games, Metro: Last Light’ın 10’uncu yılı şerefine düzenlemiş olduğu kampanya ile beraber bedava yaptı. Kütüphanenize kaydederek kalıcı bir şekilde elde etmiş olacaksınız. Bu kampanya 25 Mayıs 20:00’da sona erecek.

Metro: Last Light Complete Edition, birden fazla DLC’yi içinde barındırıyor. Yani bu kampanya ile oyunla beraber ek içeriklere de sahip olabileceksiniz. Metro: Last Light’a bedava olarak kütüphanenize ekleyebilmek için şu adımları izleyin.

– 1. Adım: Steam uygulamasını açın.

– 2. Adım: ‘Metro: Last Light Complete Edition Alın’ başlıklı alandan ‘Hesaba Ekle’ butonuna tıklayarak oyunu kütüphanenize ekleyin.

Metro: Last Light sistem gereksinimleri

Minimum:

– İşletim Sistemi: Windows XP (32bit), Vista, Windows 7, Windows 8

– İşlemci: 2.2+ GHz hızında 2 adet çekirdeğe sahip olması yeterli

– Ekran Kartı: GeForce 8800 GT 512 GB / GeForce GTS 250

– RAM: 2GB

– Depolama: 10GB kullanılabilir alan

– DirectX: Sürüm 9.0c

Tavsiye Edilen

– İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8

– İşlemci: 3.0+ GHz hızında dört adet çekirdeğe sahip olması yeterli

– Ekran Kartı: GeForce GTX 480

– RAM: 2GB

– Depolama: 10GB kullanılabilir alan

– DirectX: Sürüm 11

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE