PONTOS S DIVER, su altında şimdi çok daha cesur!

İsviçreli saat markası Maurice Lacroix, ilk olarak 2013 yılında piyasaya sürdüğü birinci nesil PONTOS S DIVER modeline yeni bir yorum kattı. PONTOS’un ikonik tavrını ve kendi ruhunu korunduğu güncel tasarım olağanüstü bir performans sergileyerek su altında sınırları zorluyor. Geliştirme aşamasında 5 dakika 43 saniye su altında kalma rekorunu elinde tutan dünya serbest dalış şampiyonu Lidija Lijić’in deneyimlediği PONTOS S DIVER, 30 ATM’ye kadar suya dayanabiliyor.

Geleneksel tasarım dilini şehirden alınan modern stil ile güncelleyen Maurice Lacroix, 42 mm’lik kasa çapı ve paslanmaz çelik gövdesiyle sınıfının iddialısı olacak. Super-LumiNova ile kaplı tasarım saat ve dakika göstergelerindeki detaylarla su altında görünürlüğü maksimuma taşıyor. PONTOS S Diver’ın kalbinde yer alan otomatik ML115 kalibre, giyildiğinde manuel kurma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Bronz versiyon, biri şirketin M logosunu içeren eski koyu mavi deri ve ikincisi ‘Maurice Lacroix’ kabartmalı koyu mavi kauçuk olmak üzere iki kayışla birlikte geliyor. Çelik modeller üç renk uyumlu kayışla birlikte sunuluyor. Kolay kayış değiştirme sistemi ile donatılan saat herhangi bir alete ihtiyaç duymadan kayışı bir alternatifle değiştirmek için basit, kullanıcı dostu bir yol sağlıyor.

Maurice Lacroix yeni modeli ve tüm modelleriyle Türkiye’nin saatçisi Saat&Saat ve internet sitesinde keşfe hazır bir şekilde bekliyor.