PC Xbox Game Studios oyunları GeForce NOW’a ekleniyor

NVIDIA ve Microsoft bu hafta Bethesda ve Mojang Studios da dahil olmak üzere en iyi PC Xbox Game Studios oyunlarının GeForce NOW kütüphanesine ekleneceğini duyurdu.

NVIDIA ve Microsoft’un Xbox PC oyun kitaplığını GeForce NOW’a getirmek için yaptığı 10 yıllık anlaşma, GeForce NOW oyuncularına sunduğu büyük bir desteğin yanı sıra inanılmaz seçenekler de sunuyor.

Halo, Minecraft ve Elder Scrolls gibi en iyi Xbox PC oyunlarını ve oyun serilerini GeForce NOW’a getirme çalışmalarıysa tüm hızıyla devam ediyor. Call of Duty ve Overwatch gibi Activision oyunların oyuncularla buluşmasıysa, Microsoft’un Activision’ı satın alması sona erdiğinde gerçekleşecek. GeForce NOW üyeleri, eski PC’ler, Mac’ler, Chromebook’lar, akıllı telefonlar ve daha fazlası arasında kolayca geçiş yapma esnekliğiyle bu oyunları istedikleri herhangi bir cihazda oynayabiliyor.

Steam veya Epic Games Store gibi üçüncü parti mağazalarda bulunan Xbox Game Studios PC oyunları, GeForce NOW kütüphanesinde ilk kez yayınlananlar Xbox oyunları arasında yer alacak. Yapılan iş birliği, desteği yakında başlayacak olan Microsoft Store’da satışa sunulacak ilk oyunları da işaret ediyor.

Yeni bir hafta, yeni oyunlar!

Şubat ayında Mundfish’in aksiyon role-playing oyunu Atomic Heart, bulut üzerinden erişime açılmıştı. Bu hafta yayınlanacak yeni başlıkların tam listesine göz atabilirsiniz:

• Atomic Heart (Steam’de yeni sürüm)
• Blood Bowl 3 (Steam’de yeni sürüm ve Epic Games Store’da 23 Şubat’ta yayınlanacak.)
• Chef Life: A Restaurant Simulator (Steam’de yeni sürüm)
• Sons of the Forest (Steam’de yeni sürüm Feb. 23)
• Ember Knights (Steam)
• Cartel Tycoon (Epic Games Store)

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE