Panasonic’den yeni dokunmatik ekran serisi

Panasonic Connect Europe, EQ2-PCAP Serisini piyasaya sürerek 4K dokunmatik ekran yelpazesini genişletti.

Kapasitif dokunmatik teknolojisine sahip interaktif çoklu dokunmatik ekranlar, 43-86 inç arasında değişen altı ekran seçeneğiyle toplantılarda, beyin fırtınası oturumlarında ve sınıflarda iş birliğini zahmetsiz ve verimli hale getiriyor. Bu yeni seri, mevcut kapsamlı Panasonic InGlass ve Kızılötesi dokunmatik ekran serisini tamamlayarak her türlü gereksinim ve bütçe için uygun bir dokunmatik ekran çözümü olmasını sağlıyor.

Üstün dokunma hassasiyeti

Yeni EQ2-PCAP Serisi, çıplak veya eldivenli bir şekilde kullanıldığında bile 10 noktaya kadar çoklu dokunma özelliği ile üstün dokunma doğruluğu sunuyor. Yüksek görünürlükte 4K görüntüleme için parlama önleyici işleme sahip 500 kandela/metrekare parlaklık ekranı ile birleştirilen bu cihazlar, içeriklerin dikey veya yatay modda 20 derecelik bir açıyla kolayca görüntülenebilmesini sağlıyor.

Çok yönlü bağlantı

Bağlantı ve alıcı kutuları veya kablolar olmadan temiz bir görünüm için EQ2-PCAP Serisi, kablosuz sunum sistemleri ve terminal kartı kullanan dijital tabela ve yayınlar gibi uygulamaları destekleyen Intel SDM spesifikasyon yuvasıyla donatıldı.

USB aygıtları bir USB Tip A kablosuyla ekrana bağlanabiliyor ve USB Tip C bağlantı noktası üzerinden EQ2-PCAP’ye bağlı bir PC kullanılarak kontrol edilebiliyor. Ayrıca, bir kamera veya hoparlör konferans odasındaki ekrana kalıcı olarak bağlıysa, kullanıcı yalnızca bilgisayarını takabilir ve toplantıyı başlatmak için tüm cihazları hemen denetleyebilir.

Seride HDMIT (x3), PC ve USB Tip C video giriş terminalleri de bulunuyor. LAN veya seri kontrolü de mümkün olduğu gibi eş zamanlı kontrol ve parti yönetimi ise ağ üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Ekranlar AMX veya Crestron Connected TM ile LAN kontrolünü destekliyor. Seri, bir bilgisayarın kablolu bir LAN ile bağlı 64 ekrana kadar içerik akışı yapmasını sağlayan ekran aktarımını da destekliyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE