Panasonic PT-FRQ60 projektörler piyasaya sunuldu

Panasonic bugün ofisler, STEM sınıfları, dijital müzeler ve e-Spor eğlence programları gibi birçok çeşitli sektöre, renk ve pürüzsüz hareket sunmak için tasarlanan 6000 lümenlik parlaklığa sahip yeni PT-FRQ60 bir Çipli DLP Projektörü’nü piyasaya sunduğunu duyurdu.

Panasonic, daha detaylı içerikler için pürüzsüz, keskin ve ayrıntılı 4K görüntüler oluşturmak amacıyla kanıtlanmış bir Çipli DLP SOLID SHINE Lazer teknolojisine Dörtlü Piksel Sürücüsü’nü ekledi. Pürüzsüz 240Hz görüntü işleme, ızgarasız görüntülerde çözülen yumuşak dokularla gerçekçilik duygusunu artırıyor. Zengin Renk İyileştirici, doğru renkleri sunuyor ve içeriği yaratıcı kişinin amaçlarına sadık kalarak yeniden üretiyor. Hızlı tempodaki aksiyon, 8 ms’nin altında gecikmeyle 240 Hz/1080 p’ye kadarki kare hızlarında net bir şekilde işleniyor.

PT-FRQ60, ek olarak Panasonic’in hızlı hareket eden nesnelere saniyede 240 kareye kadar projeksiyon sağlayan ve tema parklarında, etkileşimli müze sergilerinde ve daha fazla alanda yaratıcı olanakları genişleten kullanıma hazır bir Yazılım Geliştirici Kiti olan ET-SWR10 ve Gerçek Zamanlı İzleme Projeksiyon Eşleme Sistemi ile de uyumlu.

4K altyapılarına uygun entegrasyon için projektörü kaynak cihaz üzerinden AÇIK/KAPALI konuma getirebilen PT-FRQ60, CEC komutuyla uyumlu iki HDMI girişi içerirken, tek kablolu DIGITAL LINK çözümü de uzun mesafelerde video ve kontrol sinyali iletimini destekliyor. Esnek 2.0x optik yakınlaştırma, V/H Lens Kaydırma ve Izgarasız olma özelliğine sahip Geometrik Ayar görüntü konumunu ayarlamayı sağlayan PT-FRQ60, bir bilgisayara gereksinim olmadan bozulmayı ortadan kaldırmayı da sağlıyor. Ayrıca PT-FRQ60, Geometri Yöneticisi Pro için önceden etkinleştirilmiş yükseltme kitleriyle birlikte gelerek kamera aracılığıyla kenar düzeltmeyi otomatikleştirirken, ekran ayar aralığını genişletme ve ek gelişmiş maskeleme özelliklerini içeriyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE