Ozan Elektronik Para ve Nerodata’dan güvenlik odağında önemli adım

Ozan SuperApp, SuperCard ve Ozan Business ürünleri ile kullanıcılarına finansal servisler sunan Ozan Elektronik Para A.Ş., büyük veri ve finansal yazılım çözümleri ile uluslar arası pazarda faaliyet gösteren Nerodata ile önemli bir iş birliğine imza attı.

İş birliği kapsamında, Nerodata’nın dolandırıcılıkla mücadele ve kara para aklama gibi alanlarda sunduğu finansal yazılım çözümleri, Ozan Business kullanıcılarının fraud işlemleri ve AML uyumluluk süreçlerini kolayca takip edebilmesine ve yönetebilmelerine olanak sağlayacak.

Kullanıcılarının ihtiyaçları özelinde inovatif ürün ve çözümler geliştirdiklerini belirten Ozan Elektronik Para A.Ş. CEO’su Ömer Suner, “Hayata geçirdiğimiz çalışmaları sektöründe öncü olan kurumlarla iş birliği yaparak geliştirmeye devam ediyoruz. Şirketlere özel olarak tasarlanan ve kolay ödeme yapabilmeyi mümkün kılan ürün ve çözümlerimizle ekosistemimizde yer alan bütün paydaşlarımıza avantajlar sunuyoruz. Güven odaklı yapımız, kurum kültürümüzün ve dolayısıyla sunduğumuz ürün ve hizmetlerin tam ortasında yer alıyor. Bu kapsamda, yıllara yayılan deneyimiyle kaliteli ve inovatif çözümler geliştiren Nerodata ile yapmış olduğumuz iş birliğinden mutluluk duyuyoruz” dedi.

Nerodata Yazılım CEO’su Hasan Can Saral ise, “Ozan Elektronik Para veri ve işlem güvenliğini son derece ön planda tutan, kara para aklama süreçlerini titizlikle yöneten bir elektronik para kuruluşu. Fraud ve AML yazılımlarımız, farklı ülkelerden öncü banka, elektronik para ve finansal kuruluşlar tarafından tercih ediliyor. Ozan Elektronik Para gibi küresel pazarda faaliyet gösteren, uluslararası iş süreçleri bulunan bir kuruluşun Nerodata müşteri ailesine katılmasından mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.