OYGEM Akademi’de dersler 23 Ocak’ta başlıyor!

Oyun Girişimciliği ve Yazılım Merkezi (OYGEM), İZFAŞ ve Digi Game Startup Studio iş birliğiyle düzenlenen OYGEM Akademi Oyun Geliştirme Eğitimleri için kayıtlar başladı.

Pixel Art Tasarım, Oyun Tasarımı, Oyun Motorları ve Kodlama ile Müzik ve Ses Efekti Tasarımı alanlarında verilecek eğitimlerde dersler 23 Ocak 2023 Pazartesi günü başlayacak. Tamamen ücretsiz ve çevrimiçi olan eğitimler beş hafta sürecek. Eğitimlerde ayrıca, Unreal Engine ve Amazon AWS workshopları da düzenlenecek.

Eğitimler temel seviyeden başlayacağı için oyun geliştirmeye meraklı ve kariyerini bu alanda ilerletmek isteyen herkes, OYGEM Akademi eğitimlerine katılabilecek. OYGEM Akademi’ye https://kuleizmir.com/akademi/ adresindeki formu doldurarak başvuru yapılabilecek. Program kapsamındaki eğitimler, çevrimiçi olarak Zoom programı üzerinden yapılacak. Ayrıca, OYGEM Akademi eğitim programı, yayın linki ve etkinlik detayları, başvuru sırasında kayıt olunan Discord sunucusu üzerinden paylaşılacak. OYGEM Akademi Eğitimleri’nde, Oyun Motorları ve Kodlama Eğitimi Şamil Özçelik, Pixel Art Tasarım Eğitimi Halil Onur Yazıcıoğlu, Müzik ve Ses Efekti Tasarımı Eğitimi Mehmetcan Güler ve Oyun Tasarımı Eğitimi de Ata Deniz Oktay tarafından verilecek.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE