Otomotiv endüstrisi için temel soru: Hidrojen mi elektrik mi?

Sevgili Dostlar, Bir miktar aranın ardından kaldığımız yerden devam ediyorum. Son cümlemi hatırlatarak sohbete devam edelim. Mevcut karbon yakıtlı, içten patlamalı motorlu…

Bu içeriği ve diğer içeriklerimizi görüntüleyebilmeniz için ABONE olmanız gerekmektedir. Abone olan üyelerimizin GİRİŞ yapması yeterlidir.

1977 Eskişehir doğumlu olan Baran BIYIK, Balıkesir Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur. Özel sektörde başlayan meslek hayatı, ürün ve teknoloji geliştirme, mühendislik ve dış ticaret alanlarında kurduğu şirketlerle 2017 senesine kadar devam etmiş olup; 2017 senesinde bugünkü adıyla TCDD Teknik A.Ş. kurulmasında Genel Müdür olarak görev yapmıştır. Türk demiryolu mühendisliğinin özellikle Kuzey Afrika'da yayılması için gayret sarf eden ve Türk devletinin takdirine mazhar olan Baran BIYIK, halen Türk Havayolları A.O.’nun iştiraki olan TCI’da yeni ürün geliştirme konusunda çalışmalar sürdürmektedir. İyi derecede İngilizce bir miktar da İtalyanca bilen BIYIK, evli ve iki çocuk babasıdır.
Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE