Otomativin geleceğini birlikte şekillendireceğiz!

Türkiye’nin köklü kurumlarından İnci Holding’in açık inovasyon programı İnci Radar ve İnci Holding’in dünyanın en büyük jant üreticisi Maxion Wheels ile iştiraki olan Maxion İnci Jant Grubu; “Jant Yüzey Koruması” ve “Hibrit Malzemelerle Çok Parçalı Jant/Lastiksiz Jant” başlıklarında uluslararası inovasyon çağrısı kapsamında girişimcileri inovasyona davet etti.

İnci Holding’in açık inovasyon programı İnci Radar, girişimcilere otomotivin geleceğini şekillendirme fırsatı sunuyor. İnci Radar, Maxion İnci Jant Grubu’yla birlikte girişimci firmalara “Jantın zarar görmesini önlemek için yeni yüzey koruması belirlememize yardımcı olun” çağrısında bulundu.

Üç modüllü kapsayıcı yapısı ile geliştirdiği teknolojiye değer katan İnci Radar, teknoloji alanında faaliyet gösteren girişimcileri, İnci Holding ve ağındaki tüm profesyonellerle bir araya getirerek girişimcilere işlerini büyütme, sektör oyuncuları ise mevcut sorunlarına çözüm fırsatları bulabilecekleri bir ekosistem sağlıyor.

3 farklı alanda destek sunuyor

Karşılıklı sinerji oluşturulabilmesi için İnci Radar’a, İnci Holding’in stratejik odak alanlarıyla paralel şekilde enerji depolama, Endüstri 4.0; otomotiv, tedarik zinciri-lojistik ve endüstride sürdürülebilirlik alanlarında çözüm sunacak teknoloji şirketleri başvurabiliyor. Program, ağ oluşturma, mentorluk-danışmanlık ve doğrudan yatırım fırsatı olmak üzere 3 farklı alanda sunduğu desteklerle, girişimcilere büyüme odaklı değer katmayı amaçlıyor.

Programa kabul edilen girişimler, İnci Holding ve ağında yer alan sanayi kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, kamu kuruluşları, yatırımcılar ve mentorlar gibi tüm paydaşlara ulaşma fırsatı yakalıyor; bu girişimlere ayrıca eşleştirme ve danışmanlık desteği de sunuluyor. Teknoloji firmasının geliştirdiği çözüm önerisi, İnci Holding Grup şirketlerinin ve tedarikçilerinin iş problemlerine yönelik ise Pazar Uyumu Testi de yapılabiliyor.

İnci Radar girişimcileri yatırım fırsatları için ise, İnci Holding’in stratejik yatırımcısı olduğu Vinci Girişim Sermayesi şirketiyle doğrudan görüşme ve kendini tanıtma imkanı bulabiliyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE