OPPOHack 2022’de final turu başlıyor

Akıllı ürün markası OPPO’nun aynı anda birkaç yerden hizmet sunarak kullanıcı merkezli deneyim anlayışını vurgulayan bir dünya inşa etme vizyonuyla hayata geçirdiği OPPOHack 2022’de finale gelindi.

22-23 Ekim 2022 tarihlerinde gerçekleşecek ve temalarının ‘engelsiz cihazlar arası bağlantı’ ve ‘kullanıcı merkezli akıllı hizmetler’ olduğu OPPOHack 2022 finallerinde kazanan ilk 3 takım toplam 40 bin dolar ödülün sahibi olacak.

İki ön hackathon turunun ardından online olarak gerçekleşecek Hackathon’un son turuna 10 nitelikli proje kalacak. Finale kalan her proje yenilik, teknik zorluk, kullanıcı deneyimi ve uygulama beklentileri dahil olmak üzere 4 farklı bakış açısıyla değerlendirilecek.

Akademisyenler, teknoloji profesyonelleri ve yatırım uzmanlarından oluşan jüri heyetinde, Kıdemli Ürün Direktörü Mirjana Prpa, VentureLabs Girişimcisi Floyd Sijmons, Silicon Valley Future Capital Yönetim Kurulu Başkanı Miao Hong ve OPPO yazılım mühendisliği uzmanları yer alacak. Projeler için kapsamlı değerlendirmeler yapma konusunda uzman olan değerlendirme komitesi finale kalan ilk 3 takımı seçecek.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE