NEW STATE MOBILE Ocak güncellemesi yayınlandı

KRAFTON, Inc. iOS ve Android sistemlerinde bulunan popüler battle royale oyunu NEW STATE MOBILE için Ocak güncellemesini yayınladı.

Çeşitli silahlarda, araçlarda ve Dron mağazasında çok sayıda denge değişikliği gerçekleştiğinden, bu ay gelen güncelleme oyunun metasını değiştirmeyi amaçlıyor. Ocak güncellemesi dengeleme değişikliklerinin yanı sıra, ARENA haritasına Takımlı Ölüm Oyunu Modunu (TÖO), Atış Poligonunu ve Kuşatma modu için yeni desenleri, yeni bir Survivor Pass’i ve daha fazlasını getiriyor.

Metayı değiştirmek

Oyuncu geri bildirimleri sonrası, oyunculara daha dinamik bir deneyim sunmak için silahlarda ve araçlarda denge değişiklikleri yapıldı. İlk olarak, geçmişte popüler olmayan silahların sürdürülebilirliğini arttırmak için HMS’lerde, TT’lerde ve HMT’lerde uzun menzilli hasar azaltıldı. İkincisi, araçlar, aracın özelliklerini daha doğru yansıtacak şekilde ayarlandı. Vrion, Electron ve UAZ gibi araçlar geliştirilmiş dayanıklılığa sahipken, sedanlar artık daha yüksek hıza ve motosikletler daha kolay kullanım için daha fazla dengeye sahipler. Son olarak Dron mağazasının bekleme süresi azaltıldı; teslimat hızı arttı ve eşyaların fiyatı önemli ölçüde ayarlandı. Bu çabaların, oyuncuların çeşitli durumlardaki davranışlarına daha geniş bir cephanelik kullanmalarına ve maçlar boyunca daha olumlu bir deneyim geçirmelerini sağlayacağı umulmaktadır.

TÖO ARENA’ya geliyor

Oyuncular daha önce sadece Rauntlu Ölüm Oyunu Moduna (RÖO) izin veren ARENA’da artık Takımlı Ölüm Oyununu oynayabilirler. TÖO’da 30 elemeye ilk ulaşan takım maçı kazanır. Eleme sonrası oyuncular, üslerine yakın rastgele bir yerde yeniden doğacaklar. Yardım paketi eşyalarının TÖO’da oynarken haritanın merkezinde belirmeyeceğini unutmayın.

Atış Poligonu ve Kuşatma Modu güncellemeleri

Atış poligonunda değişiklikler yapıldı ve SR için ek puanlar 800’den 500’e düşürüldü. Geçen ayki güncellemeyle NEW STATE Labs’de yakın zamanda tanıtılan Kuşatma Modu, desenler, zorluk ve ayrıca sıralamaların sıfırlanması gibi değişikliklere uğradı.

Survivor Pass Vol. 15 yeni özel eşyalar getiriyor

Survivor Pass Vol. 15, Dream Runner ekibinden Keeper’ı tanıtıyor! Oyuncular, Pass’ın hikaye görevlerinden Keeper’ın hikayesini deneyimleyebilirler. Oyuncular tüm görevleri tamamladıklarında Keeper’ın yüz görünümünü elde edecekler.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE