New State Mobile, Innersloth ile yeni iş birliğini açıkladı

Takım çalışmasını ve ihaneti konu alan oyun Among Us, popüler mobil battle royale oyununun son güncellemesinin bir parçası olarak New State Mobile ile iş birliği gerçekleştirdi.

Bu iş birliği ile, 21 Nisan 2022 tarihinden 19 Mayıs 2022 tarihine kadar New State Mobile oyuncuları, Among Us temalı mini oyun, yeni oyun içi eşya paketi, Troi haritasına eklenen yenilikler ve daha da fazlasını kullanabilecekler.

İş birliğine ilişkin açıklama yapan New State Mobile’ın Kıdemli Yapımcısı Minkyu Park, “Oyun topluluklarına eşsiz ve olağanüstü eğlenceli deneyimler sunma konusunda aynı hedefleri paylaştığımız Among Us ile bir araya geldiğimiz için son derece heyecanlıyız. Innersloth’un bu ortaklığa olan bağlılıkları ve tutkuları sayesinde, tüm oyun severlerimizin keyif alacağına güvenerek, çok sevilen Among Us’ı New State Mobile dünyasına getirmek için yorulmadan birlikte çalıştık” dedi.

Innersloth Topluluk Direktörü Victoria Tran ise, “Her iki topluluğumuzun da keyif alabileceği heyecan verici yeni bir konsept yaratmak için New State Mobile ile işbirliği yapmaktan çok mutluyuz. Oyuncuları yeni Among Us kozmetikleriyle görmek için sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE