MWC’de zirvenin sahibi HONOR oldu

Yeni amiral gemisi “HONOR Magic5 Serisi” modellerini Mobil Dünya Kongresi 2023’te (MWC) tanıtan HONOR, Magic5 Pro modeliyle yeni bir başarıya imza attı. Akıllı telefonların çeşitli kriterlere göre değerlendirildiği DXOMARK listesinde hem kamera hem de ekran sıralamasında birinci sırada yer alan HONOR Magic5 Pro, böylece markanın sınıfındaki en iyi ürünleri geliştirme konusundaki iddiasını bir kez daha göstermiş oldu.

Kameralar arası mükemmel uyum

DXOMARK’ın kamera testlerinde dikkat çeken diğer bir unsur HONOR Magic5 Pro’nun ultra geniş açıdan telefotoya geçişte iyileştirilen yakınlaştırma performansı oldu. Bu özelliği HONOR Magic5 Pro’yu yakınlaştırma konusunda pazardaki en iyi cihazlardan biri olarak ön plana çıkardı. HONOR Magic5 Pro’nun ultra geniş kamerası doğal odak uzaklığında ve hafif yakınlaştırmalarda çok iyi sonuçlar veriyor. Fotoğrafın kalitesi tüm ışık koşullarında, özellikle aydınlık ortamlar ve iç mekanlarda harika sonuçlar veriyor.

Fotoğraf konusundaki yetenekleriyle listenin en üst sırasına yerleşen HONOR Magic5 Pro, DXOMARK’ın video testlerinde de başarılı bir performans sergiledi. DXOMARK, HONOR Magic5 Pro’nun video konusunda şu ana kadarki en iyi Android tabanlı akıllı telefon ve SDR video formatında en iyi cihaz olduğunu vurguladı. Bir önceki modeline oranla belirgin geliştirmeler yapılan HONOR Magic5 Pro, sahip olduğu IMAX Enhanced Movie Master ile kullanıcılarına sinema seviyesinde çekim ve düzenlemeler yapma imkanı tanıyor.

Premium ekranı ile DXOMARK sıralamasının en üstünde

HONOR Magic5 Pro, DXOMARK’ın okunabilirlik, renk, video, hareket, dokunma ve diğer unsurlardan oluşan 6 farklı akıllı telefon ekran testi değerlendirmesine de girdi. Olağanüstü ekran teknolojisiyle 151 gibi etkileyici bir puan alan cihaz, DXOMARK’ın Akıllı Telefon Ekran Sıralamasında da 1’inci sırada yer aldı.

DXOMARK testi, HONOR Magic5 Pro’nun test edilen tüm aydınlatma koşullarında görmeyi kolaylaştıran ayarları sayesinde çok iyi bir okunabilirlik sağladığını gösteriyor. Novel Display Luminance Enhancement Teknolojisi ile donatılan HONOR Magic5 Pro, net görseller için parlak güneş ışığı altı gibi dış mekan kullanımlarında dahi bin 800 nit’lik en yüksek HDR parlaklığını sunuyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE