Multinet Up ve Enuygun’dan seyahat tutkunlarını gülümsetecek kampanya!

Multinet Up, kullanıcılarına avantajlar sunan iş birliği ve kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Kampanya kapsamında MultiNet yemek kartı kullanıcılarına Enuygun mobil uygulaması aracılığıyla yapılan 5 bin TL ve üzeri otel rezervasyonlarında 500 TL, uçak bileti alımlarında ise 75 TL indirim fırsatı sunuluyor.

Multinet Up, 20 milyonu aşkın kullanıcısıyla seyahat pazaryeri Enuygun ile avantajlı bir kampanya başlattı. MultiNet yemek kartı kullanıcıları, Enuygun’dan yapacakları 5 bin TL ve üzeri otel rezervasyonlarında 500 TL, uçak biletlerinde ise 75 TL indirim fırsatı kazanıyor. Sadece Enuygun mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen işlemlerde geçerli olan bu kampanya, 31 Ağustos 2023 tarihinde sona erecek.

Türkiye’deki seyahat tutkunlarına otel, uçak bileti, otobüs bileti, araç kiralama, transfer, kredi ve sigorta hizmetlerini online olarak sağlayan Enuygun.com, 7/24 kesintisiz seyahat hattı hizmeti de sağlıyor.

Stoklarla sınırlı olan kampanyadan yararlanmak için Enuygun mobil uygulaması üzerinden üye girişi yapılması gerekiyor. Kampanyadan yararlanmak için Multinet Up’ın mobil uygulaması MultiPay üzerinden alınan indirim kodlarını Enuygun ödeme sayfasında yer alan ‘İndirim Kodu Kullan’ alanına girmek yeterli olacak. Her bir kullanıcının sadece bir kez yararlanabileceği kampanya, başka bir promosyon ya da indirim kodu ile birleştirilemiyor.

Multinet Up ve Enuygun’un avantajlı kampanyasından yararlanmak için Enuygun.com adresini ziyaret edebilir, Multinet Up’ın kullanıcılarına sunduğu diğer indirim ve kampanyalar hakkında bilgi almak için ise Multinet’in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE