Mortal Kombat 1’i ön sipariş verenler için beta programı başlıyor

Mortal Kombat 1’i ön sipariş veren kullanıcılar için beta programı 18 Ağustos’ta başlayacak fakat Xbox Series X/S sahipleri daha önce indirme imkanına sahip olacak.

Resmi Mortal Kombat hesabının paylaşımına göre, Mortal Kombat 1’i ön sipariş vermiş olan kullanıcılar beta programına erkenden erişim sağlayabilecek. Xbox Series X/S sahipleri betayı indirmek için 18 Ağustos tarihini beklemek zorunda kalmayacak.

Xbox Series X/S sahipleri için erken erişim imkanı sunulacak

Yeni nesil Xbox konsol kullanıcıları, mağazada ‘Mortal Kombat 1 Pre-Order Beta’ araması yaparak önyükleme işlemini başlatabilecekler. Oyuncuların teste erişebilmek adına tam oyunu önceden sipariş etmiş olmaları gerekiyor. Beta programı testi ise 21 Ağustos’a kadar devam edecek.

Mortal Kombat 1 beta karakterleri ve arenaları

Betada oynanabilecek karakterlerin içerisinde: Liu Kang, Sub-Zero, Kenshi, Kitana, Johnny Cage, Li Mei yer alacak. Kano, Sony, Jax ve Frost, Kameo dövüşçüleri olarak oynanabilecek. The Teahouse ve Johnny Cage’s Mansion da dövüşebileceğiniz arenalar arasında yer alıyor olacak.

Mortal Kombat 1’in çıkış tarihi ne zaman?

Mortal Kombat 1’in çıkacağı tarih 19 Eylül olarak belirlendi. Serinin son oyunu, Xbox Series X/S ve PS5’in yanında PC ve Nintendo Switch’te çıkış yapacak. Yeni Mortal Kombat’ta geleneksel dövüş modlarının yanı sıra yeni tek oyunculu ‘Üçüncü Şahıs Modu (Invasions)’da yer alacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE