Monster Notebook iletişim ajansını seçti

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren Monster Notebook’un iletişim faaliyetlerini Contactplus İletişim Hizmetleri üstlendi.

Türkiye’de oyun bilgisayarı denilince akla gelen ilk marka olan Monster Notebook’un iletişim faaliyetlerini Contactplus İletişim Hizmetleri yönetecek.

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren Monster Notebook; ömür boyu ücretsiz bakım, oynayamadığın oyun olursa anında iade garantisi, koşulsuz müşteri mutluluğu gibi taahhütlerle sektörde fark yaratıyor ve oyunseverler tarafından tercih ediliyor.

Türkiye’den çıkan bir dünya markası olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerine devam eden şirket, yurt dışı operasyonları kapsamında çalışmalarını İngiltere ve Dubai’de bulunan ofisleriyle sürdürürken, Lefkoşa mağazasının yanı sıra Berlin Alexanderplatz meydanında bulunan 100 metrekare büyüklüğünde Avrupa’nın en büyük teknoloji & oyun deneyim mağazasıyla da kullanıcılarına hizmet veriyor.

Teknoloji, gıda, turizm, e-ticaret gibi farklı sektörlerdeki müşterilerine stratejik çözümler sunan Contactplus İletişim Hizmetleri, Monster Notebook’un iletişim stratejisinin oluşturulup planlanmasından sorumlu olacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE