Mikrolink’te üst düzey atama

Telekomünikasyon ve bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren Mikrolink’in Türkiye Genel Müdürlük görevine Taşkın Öktem getirildi.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezun olan Öktem, lisan eğitiminden sonra 9 Eylül Üniversitesi ATMER (Avrupa Topluluğu Stratejik Araştırma Merkezi) bölümünde 2 yıl Dış Ticaret eğitimi aldı. 2010 yılından beri Mikrolink bünyesinde üst düzey yöneticilik pozisyonları da dahil olmak üzere farklı görevlerde bulunan Öktem, yeni göreviyle Mikrolink markasının Türkiye’deki tüm organizasyonel yapılarından ve operasyon yönetiminden sorumlu olacak.

Atamasına ilişin açıklama yapan Öktem, ‘’ Türkiye’de telekomünikasyon ve bilişim sektöründe yarattığı ekosistemle fark yaratan Mikrolink’in bir ferdi olmaktan her zaman büyük bir mutluluk duydum. Lider teknoloji şirketleri başta olmak üzere birçok büyük şirketin çözüm ortağı olan Mikrolink; köklü değerleri, kurumsal kültürü, mühendislik gücü ve kalite anlayışıyla sürdürülebilir çözümler üretiyor. Uzun yıllardır parçası olduğum bu vizyoner yapıyı geleceğe taşıma sorumluluğunu üstlendiğim için çok gururluyum. Çalışma arkadaşlarımla birlikte her zaman en iyisi için hizmet etmeye devam edeceğiz’’ dedi.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE