Microsoft, Xbox için ‘pizza kokulu’ oyun kumandası tasarladı

Microsoft, ‘pizza kokulu’ Xbox oyun kumandalarını tanıttı. Ninja Kaplumbağalar temalı olan kumandanın Michelangelo, Donatello, Raphael ve Leonardo versiyonları da yer alıyor.

Microsoft, kısa bir süre içerisinde vizyona girecek olan ‘Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası’ filmi için özel olarak tasarlamış olduğu Xbox oyun kumandalarının tanıtımını yaptı. Aksesuarlar yalnızca renkli görüntüleri ile değil aynı zamanda ‘pizza kokulu’ olmalarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Firma, kontrolcülerin arka kısmına pizza dilimi şeklinde bir koku yayıcı yerleştirmiş. Ayrıca oyun kumandası, Ninja Kaplumbağalar’ın stilini ve kişiliğini temsil eden dört ayrı versiyonuyla birlikte sunulacak: Michelangelo, Donatello, Raphael ve Leonardo.

Çekilişle birlikte dağıtılacak

Microsoft ‘pizza kokulu’ bu özel oyun kumandalarını Xbox Game Pass Twitter hesabı üzerinden gerçekleştireceği çekilişle birlikte dağıtacak. Çekiliş 24 Temmuz itibariyle başlayıp 13 Ağustos 2023’te son bulacak. Microsoft’un muhtemelen Ninja Kaplumbağalar temasına sahip bu özel oyun kumandalarını satışa sunmak gibi bir niyeti yok.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE