Microsoft Türkiye’nin “Workforce of the Future” programı başlıyor

Microsoft Türkiye, Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu Techcareer.net ile iş birliği içinde geliştirdiği “Workforce of the Future” eğitimlerine aralık ayında başlıyor.

Microsoft Türkiye, Workforce of the Future programıyla katılımcılara Dynamics 365 ve Azure gibi Microsoft teknolojilerinde uzmanlık kazandırmayı ve teknoloji sektöründe yaşanan nitelikli çalışan açığının kapatılmasına katkı sağlamayı hedefliyor. Program, Kariyer.net’in kurumsal girişi olan Techcareer.net iş birliği ile yürütülecek.

Canlı, uygulamalı ve tamamen ücretsiz bir öğrenme maratonu sunan “Workforce of the Future”; Microsoft Azure – Data & AI / Microsoft Azure – App Development / Microsoft Dynamics 365 – Power Platform / Microsoft Dynamics 365 – Finance & Operations / Microsoft Dynamics 365 – Customer Engagement olarak belirlenen 5 başlık altında çevrim içi bir bootcamp şeklinde gerçekleşecek.

Workforce of the Future programına katılanlar, alanlarında uzman eğitmenler tarafından verilecek 40-60 saatlik eğitimler ile Microsoft teknolojilerinde istedikleri seviyeye gelebilecekler. Eğitimi başarıyla tamamlayarak Microsoft sertifikası almaya hak kazananlar, bu sayede Microsoft Partner şirketlerinde iş imkânı yakalama şanslarını da artırmış olacaklar.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE