Micro Focus’tan uçtan uca değer akışı yönetimi platformu

Micro Focus, üretkenliği artırma ve yazılım geliştirme süreçlerindeki ilerlemeyi kolaylaştırmaya yönelik akıllı otomasyon kabiliyetleri sunan, kuruluşların var olan araç zincirleriyle bütünleşen, modüler ve bulut tabanlı bir çözüm olan, şirketin yeni “ValueEdge” değer akışı yönetimi platformunu herkesin kullanımına sunduğunu duyurdu.

Micro Focus’ta ADM Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Rohit De Souza bu duyuruyla ilgili şunları söyledi: “Micro Focus ValueEdge Platformu, yazılım ürünü yaşam döngüsünün kritik aşamalarında kuruluşların değer yaratımını kavramsallaştırmasını ve görselleştirmesini sağlar. Değer akışı yönetimini, şirketlerin başarılı iş sonuçları elde etmeleri için uygulamaları oluşturma ve teslim etme sürecinde değerlendirme, planlama ve yönetimde izledikleri yolu dönüştürecek ve değiştirecek, etkili bir unsur olarak görüyoruz.”

Platformun yapay zeka destekli analitiği, derin öğrenmeye ve tahminlere dayanan, eyleme dönüştürülebilir içgörüler sağlıyor. ValueEdge’in akıllı yetenekleri, trendlerden anomali tespitine kadar sezgisel ve özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü, eyleme dönüştürülebilir analitik ve içgörüler sunuyor. Ayrıca platformun akıllı ilke tabanlı ardışık düzen izlemesi ve yönetim yetenekleri fikir aşamasından piyasaya sunulma anına kadar otonom bir süreci mümkün kılıyor. ValueEdge’in sürekli kalite ve işlev testi etkinliklerini yönetme becerisiyle birlikte bu çözüm, oluşan israfı ve riski en aza indiriyor. Diğer yandan daha hızlı uygulama teslimi, müşteri memnuniyetinde artış ve rekabet avantajının güçlenmesi için yatırım getirisini de en üst düzeye çıkarıyor.

100’ün üzerinde hazır ticari ve açık kaynaklı entegrasyonla birlikte kullanıcılar, ValueEdge’in REST tabanlı API’lerini ve SDK’sını kullanarak var olan ve gelecekteki araç zincirlerini zahmetsizce entegre edebilecek, diğer yandan tüm yazılım geliştirme sürecinde daha fazla görünürlük edinebilecek.