MediaMarkt 89’uncu mağazasını Diyarbakır’a açtı

Elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’deki 89’uncu mağazasını Diyarbakır’da açtı. Forum AVM’de açılan mağaza ile Diyarbakır’daki MediaMarkt mağaza sayısı ise 2’ye yükseldi.

Açtığı bin 800 metrekarelik mağazasında 30’a yakın kişi istihdam edecek olan MediaMarkt, açılışa özel kampanya da gerçekleştirildi. Diyarbakırlılar, fırsatlarla dolu açılışa yoğun ilgi gösterdi.

Açılışta konuşan MediaMarkt Türkiye Operasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (COO) Hulusi Acar “Artık hayatın normale dönmesiyle tüketicilerimizle mağazalarımızda kesintisiz olarak buluşmaktan mutluluk duyuyoruz. Aynı şekilde tüketicilerin de MediaMarkt mağazalarına duydukları ilgiden dolayı çok mutluyuz. Tüketicilere en iyi deneyimi sunmayı amaçladığımız geniş mağazalarımızda tüketicilerimiz diledikleri ürünleri yakından incelemekle kalmıyor, aynı zamanda mediamarkt.com.tr’den aldıkları ürünleri mağazalarımızdan teslim alabiliyor, ürünle ilgili bir uzmanla konuşabiliyor veya tamirden ürün aksesuar montajlarına kadar satış sonrası tüm hizmetlerimizden faydalanabiliyorlar. Bütünleşik kanal stratejimize borçlu olduğumuz bu yapımız sayesinde tüketicilerimizin tüm elektronik ihtiyaçları için en hızlı, en kolay ve en keyifli hizmeti verebiliyoruz. Bu nedenle yeni şehirlere girmeye devam edecek, Diyarbakır’da olduğu gibi mevcut mağazalarımızın olduğu illerde de yeni mağaza açılışlarımızı sürdüreceğiz. Bugün açılışımıza katılarak bizlere moral veren tüm Diyarbakırlılara teşekkür ederim” dedi.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE