McDonald’s Türkiye’nin dijital sipariş ekranları ilk kez Sabiha Gökçen Havalimanı’nda!

McDonald’s Türkiye, müşteri deneyimine farklı bir boyut katacak olan son teknoloji dijital sipariş ekranlarını ve masaya servis hizmetini ilk kez Sabiha Gökçen Havalimanı restoranlarında hizmete açtı.

Yeni dijital sipariş ekranıyla sıra beklemeden sipariş verme imkânı sunan McDonald’s Türkiye, İstanbul Beşiktaş’taki ve Ankara Yaşamkent Alışveriş Merkezi’ndeki restoranlarında da son teknoloji dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Konuya ilişkin açıklama yapan McDonald’s Türkiye CEO’su Mwaffak Kanjee, “Hızlı restoran sektörünü dönüştürme vizyonumuzun ilk hamlesi olarak; Sabiha Gökçen Havalimanı restoranlarımızda hizmete sunduğumuz ve kısa zamanda Türkiye çapına yayılacak olan en yeni teknolojiye sahip dijital sipariş ekranlarını hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Üstelik Türkiye’de bir ilk olarak, kiosktan sipariş verenler için masaya servis hizmetini de başlatıyoruz. Temel hedefimiz sipariş süreçlerini daha da hızlandırarak misafirlerimizin memnuniyetini artırmak ve daha keyifli bir McDonald’s deneyimi yaşamalarını sağlamak” ifadelerini kullandı.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE