Mcdodo’dan telefonu soğutan şarj cihazı!

Global mobil aksesuar markası Mcdodo, ürün portföyüne “Apple Watch kablosuz şarj cihazı, manyetik soğutuculu MagSafe şarj cihazı ve çok fonksiyonlu kablosuz masaüstü şarj standı” olmak üzere 3 yenilikçi ürün daha ekledi.

Özellikle telefonunda ve tabletinde çok sık oyun oynayanlar için tasarlanan manyetik soğutuculu MagSafe şarj cihazı, 15W/10W/7.5W/5W kablosuz şarj yaparken hızlı soğuma sağlıyor ve kusursuz yapışma gücüyle fonksiyonel kullanım sunuyor. Bu manyetik şarj, güçlü soğutma teknolojisi ile telefonunuzu 3 saniyede soğuturken türbin tahrikli fan, ısı dağılımını hızlandırarak, kuvvetli hava üflemeyi düşük gürültüyle sunuyor. 5W’dan 15W’a kadar kablosuz şarj destekleyen cihaz, 4 katmanlı koruma mekanizmasına sahip yeni yarı iletken soğutma teknolojisi ve sadece 80 gramlık ağırlığı ile benzerlerinden ayrılıyor.

Mcdodo’nun diğer yenilikçi ürünü olan 4’ü 1 arada 15W kablosuz masaüstü şarj standı, hızlı şarj özelliğinin yanı sıra telefon standı, gece lambası ve dijital çalar saat özelliklerini de sunuyor. Tüm iOS ve Android telefonlarla uyumlu olan cihaz, dokunmatik kontrollü gece lambasıyla, yumuşak ışıkta hem şarj hem saat olarak her gece size eşlik ediyor. Led ekranın parlaklığı, ortam ışığının yoğunluğuna göre otomatik olarak ayarlanan cihazın gücü kapatıldığında bile, hafıza fonksiyonu sayesinde, tekrar açıldığında saat otomatik olarak zamanı kalibre eder ve alarm ayarı aynı kalır.

Mcdodo’nun geliştirdiği son ürünlerden biri olan Apple Watch kablosuz şarj cihazı ise, aşırı akım, aşırı ısınma ve aşırı şarja karşı koruma sağlıyor.

Apple Watch kablosuz şarj cihazı 324 TL’den, manyetik soğutuculu MagSafe şarj cihazı 749,90 TL’den, çok fonksiyonlu kablosuz masaüstü şarj standı ise 1.024,90 TL’den www.mcdodo.com.tr, Amazon, Hepsiburada, N11 ve Trendyol üzerinden satışa sunuldu.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE