Mcdodo’dan Mobilefest Ziyaretçilerine 1.000 Adet Hediye Kablo

Global mobil aksesuar markası Mcdodo, Türkiye’de ürün gamını genişleterek hızla büyürken, farklı teknoloji platformlarında yer almaya da devam ediyor. 11-13 Kasım tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Mobilefest’e katılan Mcdodo; led ışıklı hızlı şarj kabloları, hızlı GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar, USB-C hub’lar (çoklayıcı), MagSafe şarj standı, MagSafe powerbank şarj gibi yaklaşık 750 adet yenilikçi ürünüyle teknoloji meraklılarıyla buluşacak. Mcdodo fuarın son günü, toplam 1.000 adet hızlı şarj kablosunu da stand ziyaretçilerine hediye edecek

Kurulduğu 2013 yılından bu yana sektörde hızlı bir yükseliş gösteren global aksesuar markası Mcdodo, günlük pratik kullanım ihtiyaçlarına göre ürettiği şarj kabloları, powerbank’ler ve kablosuz şarj cihazlarıyla kısa süre içinde sektörün öncü markası haline geldi. Sunduğu ürünlerde kullandığı malzemenin kalitesine, tasarımının özgünlüğüne ve ürünlerin işlevsel oluşuna önem veren Mcdodo, Türkiye’deki hızlı büyümesini de sürdürüyor. Farklı teknoloji platformlarında meraklılarıyla buluşan marka, 11-13 Kasım tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Mobilesfest’te 750’ye yakın yenilikçi ürünü standında ziyaretçilerle buluşturacak.

Fuarın son günü 1.000 adet kablo hediye!

Fuarda; içinde dünyanın en hızlı şarj adaptörleri, MagSafe şarj standları ve powerbank’ler, en hızlı şarj kabloları, son teknoloji bluetooth kulaklıklar gibi pek çok inovatif ürünü de ziyaretçilerin beğenisine sunacak olan Mcdodo, Mobilefest Fuarı’nın son gününe özel bir sürpriz yapacak. 13 Kasım Perşembe günü Mcdodo standına gelecek herkese, patentli ve dayanıklı tasarımıyla dillere destan hızlı şarj kablolarından 1 adet hediye edilecek.

iPhone13 aksesuarları ilk kez Mobilefest’te!

Fuarda Türkiye’ye kendisi gelmeden heyecanı gelen iPhone 13 serisi için özel tasarlanan aksesuarlarıyla, başka bir heyecan daha yaratacak olan Mcdodo; MagSafe Wireless Charger, 3 in 1 Wireless Şarj Standı, yüksek hızlı GaN Şarj Adaptörleri ve Akıllı Araç Kitleriyle; iPhone 13 serisi kullanıcılarına şarj konusunda bambaşka bir deneyim vadediyor. Fuarda sergilenecek olan tüm iPhone 13 aksesuarları; teknoloji marketlerinde ve mcdodo.com.tr’de satışa sunuluyor.