Logitech’ten Ankara’ya Video Konferans Deneyim Merkezi

Logitech, dijitalleşme sürecinde kurumların ürünleri birebir deneyimleyerek yakından tanımasına ve doğru yatırımı yapabilmesine yardımcı olmak amacıyla, Ankara Regnum Sky Tower’da Video Konferans Deneyim Merkezi’ni hayata geçirdi.

Logitech Türkiye Video Konferans Ürünleri Kategori Yöneticisi Kürşat Fatih Masatçı, “Logitech olarak kurumların dijitalleşme sürecinde onlara daha iyi hizmet verebilmek, ürünlerimizi daha yakından tanıtabilmek için Logitech Video Konferans Deneyim Merkezi’ni hayata geçirdik. Burada kurumlarla yüzyüze bir araya gelerek Logitech’in hem donanımlarını hem de yapay zeka temelli yazılımlarını deneyimleterek tanıtabiliyoruz ” dedi.

Logitech Türkiye Video Konferans Ürünleri İş Geliştirme Yöneticisi Osman Karadağ ise, “Kurumların Logitech’in ürünlerinin basit kurulum, uygun bütçe ve kolay kullanım gibi özelliklerini yakından görüp denemeleri için farklı ihtiyaçlara yönelik 3 adet toplantı odası ve bireysel çalışma alanları kurarak bir deneyim merkezi yarattık ” şeklinde konuştu.