Logitech, Yepyeni İki Ürünüyle Toplantı Kültürüne Yeni Ufuklar Açıyor

Logitech, ağ tabanlı toplantı odası denetleyicisi olan Tap IP ve tüm toplantı alanları için amaca uygun toplantı planlama paneli olan Tap Scheduler’i duyurarak video işbirliği portföyünü genişletti. Önde gelen işbirliği platformları ile tamamen entegre olan ve kolay kurulum için tek bir “ethernet üzerinden güç (PoE) kablosu” ile bağlanan Tap IP ve Tap Scheduler, birçok kurumun hibrit sisteme geçmesi ile birlikte ofislere dönen çalışanların görüntülü toplantıları planlamasını ve katılmasını son derece kolay hale getirmek için oluşturuldu.Tap IP ve Tap Scheduler, hibrit çalışma sistemine geçen ofisler için kullanımı kolay ve verimli toplantı deneyimleri sunuyor.

Logitech Video İşbirliği Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Scott Wharton, “Mevcut olan dokunmatik denetleyici sektöründe bir yanda karmaşık, pahalı ve büyük ölçüde tescilli üst düzey ürünler yer alırken bir diğer tarafta da kablo denetimi ve güvenlik gibi kurumsal gereksinimlerle tasarlanmayan tüketici tabletlerinin hakim olduğunu gözlemledik. Logitech olarak kurumsal düzeyde ihtiyaçları en iyi anlayan ve üreten bir marka olarak biz de bu konuya bir çözüm getirmek istedik. Güvenli ve kurumsal düzeyde performans sağlamak için kablo tutucuları dahil şık ve zarif tasarıma sahip, sektördeki başlıca ürünler ile uyum içinde çalışan, kolay kurulum ve kullanıma sahip üstelik bu özellikleri uygun fiyatlarıyla birleştiren Tap IP ve Tap Controller’ı tasarladık.“ dedi.

Tap IP ile verimliliğe odaklanmak

Microsoft Teams Rooms, Zoom Rooms ve diğer popüler video konferans hizmetleri için bir dokunmatik denetleyici olan ve odadan odaya güvenilir, tutarlı bir deneyim sunan Logitech Tap IP ile toplantılar tek bir dokunuşla başlar. Logitech Tap IP, ağlara IP tabanlı bağlantı yoluyla bağlanarak daha düşük maliyet ve daha kolay kurulum sağlar, tıpkı Logitech Tap’te olduğu gibi tek dokunuşla toplantıya katılma işlevi sunar. Temiz ve güvenli kablo yönetimi ve esnek montaj seçenekleriyle Logitech Tap IP, toplantı odasının neredeyse her yerine sorunsuz ve güvenli bir şekilde kurulur. Şık ve sezgisel tasarıma sahip olan Logitech Tap IP, ekiplerin işbirliklerine odaklanabilmelerini sağlamak için toplantı odalarında sağlam duruşuyla hayatı kolaylaştırıyor.

Tap Scheduler toplantı planlamak artık daha kolay

Ofis içerisinde doğru toplantı alanını bulmayı ve talep etmeyi kolaylaştıran Tap Scheduler’ın geniş 10.1 inç dokunmatik ekranı, toplantı bilgilerinin kolaylıkla okunmasını sağlarken, yerleşik aydınlatma sistemi ise, odanın müsaitlik durumunu belli bir mesafeden bildirme imkanı tanıyor. Toplantı odasının hemen dışında bulunan katılımcılar, geçici toplantılar için oda talep etmek veya önceden rezervasyon yaptırmak için Tap Scheduler’ı kullanabiliyorlar. Tap Scheduler, Logitech tarafından yakın zamanda satın alınan bulut tabanlı toplantı odası yönetim şirketi olan Meetio  ile birlikte Teams, Zoom Rooms ve Robin ile uyumlu bir şekilde çalışıyor. Tap Scheduler, paneli çeşitli yüzeylere sabitlemeye yardımcı olan montajlanabilir parçaları, profesyonel ve düzenli bir kurulum için kablo yönetimi özelliğiyle neredeyse tüm işbirliği alanları için kolay bir kurulum sağlıyor.

Video işbirliği ekosistemini eksiksiz bir donanım, yazılım ve hizmet çözümleriyle genişleten Logitech ayrıca video işbirliği çözümleri için kapsamlı ve her şeyi bir arada bulunduran bir  yazılım olan Logitech Select’i de hizmete sunuyor. IT uzmanlarının video çözümleri için çalışma sürelerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmak amacıyla tasarlanan Select, 7/24 çözüm desteği, sonraki iş günü için “Gelişmiş RMA” özelliği ve Logitech’in video konferans cihaz yönetim platformu Logitech Sync’te yer alan ayrıcalıklı “Öngörüler ve Uyarılar “işlevselliği sunuyor. 50 veya daha fazla toplantı odasında Logitech Select kullanan müşteriler, yerinde yedek parça hizmeti ve müşteriye özel “Müşteri Başarı Yöneticisi” avantajına sahip oluyorlar.

Logitech Tap IT tavsiye edilen satış fiyatı: 899 USD+KDV

Logitech Scheduler tavsiye edilen satış fiyatı: 899 USD+KDV