Logitech G, Aurora Koleksiyonu’nu tanıttı

PC ve Konsol oyun ekipmanları alanında dünya lideri olan Logitech G, oyun oynayan kadınlardan gelen geri bildirimleri dikkate alarak, yeni bir deneyim arayan bütün oyunseverlere yönelik tasarladığı Aurora Koleksiyonu’nu MediaMarkt iş birliğiyle düzenlediği özel bir etkinlikle tanıttı.

Etkinlikte, G735 Kablosuz Oyun Kulaklığı, G715 Kablosuz Oyun Klavyesi, G713 Oyun Klavyesi, G705 Kablosuz Oyun Mouse’u ve sekiz özel aksesuardan oluşan Aurora Koleksiyonu ile ilgili bilgi verildi.

Aurora Koleksiyonu’nun tanıtıldığı etkinlikte, Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz’un açılış konuşmasının ardından Logitech Türkiye Oyuncu Ekipmanı Perakendecileri Müşteri Yöneticisi Yunus Caner Güner, gerçekleştirdiği sunumla ürünler hakkında detaylı bilgiler paylaştı.

G735 kablosuz oyun kulaklığı

Puslu beyaz kaplama, RGB aydınlatma ve kulak üstü çift kanallı ses bağlantı özelliklerine sahip G735, her oyuncu için çok yönlü bir seçenek olarak öne çıkıyor. G735, bir oyuncunun sesini modüle etmek için yeni Blue VO!CE mikrofon teknolojisi özelliklerine sahip ve tercih edilen ses ayarları G Hub’da ve doğrudan kulaklığa kaydedilebiliyor. G735 Kablosuz Oyun Kulaklığı ayrıca tüm oyuncular için konforu en üst düzeye çıkarıyor ve daha küçük kafa boyutlarına mükemmel uyum sağlıyor. Oyuncular, 56 saatten fazla pil ömrüyle (aydınlatma olmadan) uzun oyun sürelerinin keyfini çıkarabiliyor ve Logitech G’nin ödüllü LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi ve Bluetooth bağlantısı aracılığıyla kablosuz özgürlüğü deneyimleyebiliyor.

G715 ve G713 mekanik oyun klavyeleri

G715 kablosuz oyun klavyesi ve G713 oyun klavyesi, oyuncuların kendilerini ifade edebilmeleri ve istedikleri şekilde oynayabilmeleri için yüksek performans sunarken, hafif titreşimlerle hissiyatı artırıyor. Kompakt ve ayarlanabilir yükseklik, gün boyu konfor sağlıyor. 25 saat kesintisiz oyun deneyimi sunan şarj edilebilir pil ve LIGHTSPEED kablosuz veya Bluetooth bağlantısıyla istenilen yerde kullanılabiliyor. Uzun süre devam eden oyun seanslarının desteklenmesi adına ürünle birlikte bulut şeklindeki bilek desteği de kutunun içinde yer alıyor. Bu sayede daha konforlu bir kullanım mümkün oluyor.

G705 kablosuz oyun mouse

G705 kablosuz oyun mouse’u, kompakt konturlu yapısı ve gelişmiş oyun teknolojisi ile daha küçük eller için özel olarak üretildi. Yalnızca 85 gram olan G705, uzun süreli oyunlar, konfor ve performans için tasarlandı. Oyun sınıfı sensörü, ultra duyarlı LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi veya Bluetooth bağlantısı sayesinde kolay erişilen bir DPI döngüsüyle oyuncular en iyi performanslarına ulaşabilir.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE