LG’nin yeni UltraGear oyun monitörü LEC 2023’ün resmi ekranı oldu

LG Electronics’in (LG) en yeni UltraGear oyun monitörü (model 25GR75FG), League of Legends EMEA Şampiyonası (LEC) 2023’ün resmi ekranı seçildi.

LG UltraGear oyun monitörü, 360 Hz yenileme hızı ve 1 milisaniye Griden Griye (GTG) tepki süresine sahip 24,5 inç Full-HD (1920 x 1080) IPS ekran sayesinde olağanüstü görüntü kalitesi ve hız sunuyor. LG’nin yeni oyun ekranının performansı, kusursuz görseller için ekran yırtılmasını en aza indiren NVIDIA G-SYNC teknolojisinin ve ekran üzerinde daha hassas kontrol için tıklatarak görüntüleme gecikmesini azaltmaya yardımcı olan NVIDIA Reflex’in entegrasyonuyla daha da artırıldı. VESA Display HDR 400 sertifikalı 25GR75FG, aynı zamanda parlak, net görüntü sağlıyor ve oyuncuların kendilerini kaptırma hissini artırmaya yardımcı olan ve yoğun rekabet sırasında odaklanmayı kolaylaştıran 3 tarafı çerçevesiz bir tasarıma sahip.

LEC ile devam eden ortaklığının bir parçası olarak LG, 2022’den beri profesyonel lige birinci sınıf UltraGear oyun monitörleri sağlıyor. 25GR75FG, 2023 sezonu için LEC tarafından kabul ediliyor. EMEA, birleşik rekabetçi League of Legends E-spor bölgesinde, Avrupa, Türkiye ve BDT’yi Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) ile birleştiren bir format sunuluyor. E-spor için optimize edilen 25GR75FG, LEC oyuncularından alınan geri bildirimlerin yardımıyla bir önceki modelden yükseltildi. Yeni UltraGear modelinin tasarımı, özellikleri ve yetenekleri, onu yalnızca profesyonel oyuncular için değil, aynı zamanda rekabetçi oyun oynamanın heyecanını seven herkes için ideal bir seçim haline getiriyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE