LG’den gram serisine iki ürün daha

LG Electronics (LG), CES 2023’te LG gram serisinin yeni üyeleri olan gram Ultraslim ve gram Style’ın tanıtımını gerçekleştirdi.

LG gram Ultraslim

Üstün taşınabilirlik arayan kullanıcılar için tasarlanmış bir dizüstü bilgisayar olan LG gram Ultraslim, yalnızca 998 gramlık ultra hafif bir ağırlığa ve kapalıyken yaklaşık bir akıllı telefon ya da notepad kadar olan yalnızca 10,99 milimetrelik bir kalınlığa sahip.

2023 serisindeki en ince yapılı gram olan 15Z90RT, 15,6 inçlik OLED ekranı Parlama Önleyici Düşük Yansıma (AGLR) kaplama ve Performans Çekirdekleri’ne (P-Cores) sahip 13’üncü Nesil Gen Intel Core Processor çiple birlikte sunuluyor.

LG gram Style

16 ve 14 inçlik versiyonları (16Z90RS ve 14Z90RS) olan LG gram Style dizüstü bilgisayarlar, mevcut renk seçeneklerinin her birinin dinamik olarak parlamasını ve değişmesini sağlayan, ışığa ve açıya bağlı olarak hareket eden ve değişen bir cam tasarımına sahip. Yumuşak LED arkadan aydınlatma, ‘gizli’ dokunmaya duyarlı yüzey sayesinde kullanıcının her dokunuşunu aydınlatıyor.

Her birinde yüksek yenileme hızına sahip 16:10 OLED Parlama Önleyici Düşük Yansımalı ekran, 13’üncü Nesil Gen Intel Core Processor ve Gen4 NVMe katı hal sürücüsü (SSD) bulunuyor. 2023 gram serisindeki diğer tüm modeller gibi, 16Z90RS ve 14Z90RS de Thunderbolt 4 ve HDMI bağlantısını destekliyor. Ayrıca LG gram’ın 2023 için en büyük yeniliklerinden biri de Dolby Atmos ile sağlanan atmosferik ses özelliği.

Yeni LG gram serisi, gelecek aydan itibaren Güney Kore’den başlayarak dünya çapında satışa sunulacak.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE