LG Türkiye, iklimlendirme çözümleri alanında hedeflerini açıkladı

LG Electronics (LG) iklimlendirme çözümleri alanındaki hedeflerini ve yeni ürün gamını Kıbrıs’ta düzenlediği bir bayi toplantısıyla iş ortaklarına tanıttı. İklimlendirme sektöründe trendleri belirleyen LG, özellikle hijyenin öncelik olduğu günümüzde, yüzde 99,9 sterilizasyon sağlayan, UVnano teknolojisiyle ilgili bilgi de verdi.

120 iş ortağı ve bayiinin katıldığı toplantıya LG Electronics Ortadoğu Afrika Bölgesi İklimlendirme Çözümleri Satış Müdürü Yong Kim’ in yanı sıra, LG Electronics Türkiye İklimlendirme Çözümleri Ürün Müdürü Wonjun Chun ve İklimlendirme Çözümleri Satış Müdürü Vedat Şahin de katılarak 2021 yılını değerlendirip, 2022 hedeflerini paylaştılar, iklimlendirme sektörüne ilişkin yenilikleri aktardılar.

Toplantıda konuşma yapan İklimlendirme Çözümleri Ürün Müdürü Wonjun Chun, “HVAC sektörü, iç mekan havasını daha konforlu ve güvenli hale getirmede kilit rol oynuyor. LG olarak biz de, performansın yanı sıra, sağlıklı ve ferah bir iç mekan havası, konforlu bir yaşam ve çalışma alanı oluşturmak için uluslararası standartların üzerine çıkan çözümler sunmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

LG Electronics Ortadoğu Afrika Bölgesi Satış Müdürü Yong Kim; “Global HVAC endüstrisi, hammadde sıkıntısına ek olarak tedarik zinciri kesintileri, ardından lojistik sorunlar ve pandemi nedeniyle zaruri olan kısıtlamalarla uğraşmak zorunda kalsa da, dünya çapında bir üretici olan LG Electronics olarak tüm bu sorunlardan etkilenmediğimizi gururla söyleyebilirim. Aksine, bu dönemde, yeni etkileşim yolları aracılığıyla müşterilerimizin işlerini güvende tutmak için yatırımlar yaptık” dedi.