Kyndryl, ortak çalışma deneyimi Kyndryl Vital’ı duyurdu

Bilişim teknolojileri (BT) altyapı hizmetleri sağlayıcısı Kyndryl, iş ortaklarının çığır açıcı teknoloji platformları oluşturmalarına yardımcı olan, açık ve ortak çalışma deneyimi sağlayan Kyndryl Vital’ı duyurdu.

Kyndryl Vital, karmaşık sorunları yenilikçi bir yöntemle çözerken, müşteri ve iş ortaklarına ortak çalışma avantajı sağlayan bir platform. Tasarımcılardan oluşan küresel ekipler tarafından yönetilen Kyndryl Vital, insan merkezli yapısı ve titiz araştırma yaklaşımıyla birlikte yaratma deneyimine öncülük ediyor.

Sistem, verileri kişilerin ihtiyaç ve davranışları paralelinde derin bir anlayışla bütünleştiriyor. Dataları; tasarım stratejisi, deneyim tasarımı, hikaye anlatımı, veri odaklı araştırma gibi teknolojilerle eşleştirilen Kyndryl Vital, yaratıcı çözümler sunarken öncü bir vizyon oluşturmanın da temelini atıyor.

Çeviklik ve esnekliğin öneminin farkında olan Kyndryl Vital ekipleri, müşteri ve iş ortakları tarafından kullanılan mevcut sistemleri, yöntemleri ve araçları entegre eden bir yapı oluşturuyor. Bu bütünlüklü yaklaşım, açık ve uyumlu bir çalışma şekli oluşturmak için Kyndryl’in teknik uzmanlarının yanı sıra müşteri ve iş ortaklarının uzmanlarını da bir araya getiriyor.

Kyndryl Vital ekipleri şu anda ABD, Kanada, Almanya ve İspanya’da bulunuyor ve yıl sonuna kadar daha fazla ülkede faaliyete geçilmesi planlanıyor. Bu çevik ve çok yönlü birlikte çalışma deneyimi, Kyndryl ile çalışmak isteyen yeni müşterilerin yanı sıra gelecekteki iş ihtiyaçlarını desteklemek için Kyndryl ile çalışma kapsamlarını genişletmek isteyen mevcut müşterileri de destekliyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE