Kuveyt Türk’ten sektörde bir ilk: Dijital Araç Finansmanı

Kuveyt Türk, Türkiye’de bir ilke daha imza atarak sıfır veya ikinci el araç sahibi olmak isteyenler için tüm aşamaları Kuveyt Türk Mobil üzerinden tamamlanabilen “Dijital Araç Finansmanı” hizmetini başlattı.

Dijital Araç Finansmanı hizmeti kapsamında müşteriler, fiziki şubeye gitmeye gerek kalmaksızın araç finansmanı süreçlerinin tamamını 7/24 Kuveyt Türk Mobil üzerinden gerçekleştirebiliyor. Gerekli şartların yerine getirilmesi durumunda işlemler aynı gün içinde tamamlanabiliyor. Ayrıca müşteriler, dijitale özel kâr oranı ve fırsat ürünü indirimleriyle avantajlı finansman kullanma ayrıcalığı yaşıyor. Kuveyt Türk müşterileri, Kuveyt Türk Mobil üzerinden hızlıca başvuruda bulunabilirken, Kuveyt Türk müşterisi olmayanlar ise görüntülü görüşmeyle kısa sürede müşteri olarak Kuveyt Türk Mobil’den başvuru işlemlerini kolayca tamamlayabiliyor.

Müşteriler, Kuveyt Türk Mobil üzerinden 7/24 dijital finansman chatbot’undan destek alabilirken ihtiyaç duyduğu her an sorularına cevap bulabileceği finansman asistanına da sesli görüşmeyle bağlanabiliyor. Bir müşteriye aynı finansman asistanının tüm süreç boyunca destek olduğu Dijital Araç Finansmanı hizmetiyle Kuveyt Türk, müşterilerine dijital ortamda kusursuz bir müşteri deneyimi sunmayı hedefliyor.

Dijital Gündem

BEDAVA
İNCELE